Je nás pět

O mně

Jmenuji se Chiyo, ale přátelé mi říkají Akinka. Ráda bych Vás prostřednictvím tohoto webu provázela svým životem. Poradím Vám co jíst, doporučím výbavičku na všední dny i na výstavy, pochlubím se úspěchy, podělím se o zážitky v pondělníčcích a až budu větší, pochlubím se štěňátky. Ve svém mini e-shopíku nabídnu vyzkoušené vychytávky.

Více informací …

Pondělníčky

Každé pondělí mám pro Vás přehled dobrodružství z uplynulého týdne. Z počátku jsem měla obavy, že po pár vydáních nebudu mít o čem psát, ale opak je pravdou, někdy se musím hlídat, abych z toho neměla kroniku. Pondělníčky můžete brát taky jako náměty na výlety, inspiraci na víkendy, nebo je můžete sledovat jen pro pobavení. Těším se na vás.

Více informací …

Rady a zkušenosti

Rádi bychom se touto cestou podělili o poznatky, které jsme získali chovem jedinečného plemene Akity Inu. Z vlastní zkušenosti víme, že informací na toto téma je poskrovnu a pokud nějaké jsou, je nutné řádně je selektovat. Věříme, že Vám tímto webem pomůžeme v rozhodování, zda si toto plemeno pořídit a ulehčíme chovatelský rozjezd …


Jsem k dispozici
Pondělí - Pátek Odpočívám a vycházkuji
Sobota Trénuji, vycházkuji a vystavuji
Neděle Vystavuji, vycházkuji a odpočívám
Svátky Vycházkuji a odpočívám

Vše pro Akity .cz

Z vlastní zkušenosti víme, že najít relevantní informace na různá témata týkající se plemene Akita Inu není jednoduché. Ze všech zdrojů a doporučení, co jsme našli na internetu, u chovatelů, nebo v publikacích, jsme byli nuceni hodně selektovat. Napadlo nás, že bychom mohli vytvořit web, který by byl určitým pomocníkem a rádcem pro začínající chovatele, ať již ve fázi rozhodování, výběru CHS, výchově, výživě, výstavách, atd. Touto cestou, v zájmu rozšiřování řad majitelů plemene Akita Inu, bychom rádi pomohli. Veškerou, hledáním ušetřenou, energii tak můžete věnovat svým jedinečným akitím společníkům.