10 výročí – čili podesáté víkendovka s K9

Jaká K9-ka?

Ach jo. Vy si buďto nic nepamatujete, nebo děláte naschválníčky a nebo jste noví čtenářové.

Takže jak jsem již dříve napsala: K9-ka není jen hora, ale taky i super kvalitní psí škola. A tu vlastní, provozuje, neustále zdokonaluje a neskonale miluje naše Gabča Pavlíčková.

Všechno začalo před 4 roky

To jsem měla 1/4 roku a naši hledali nějakou psí školu, kde by rozuměli mně akitě. No, nebudu vás zdržovat s podrobnostma, kdo chce tak si může najít pondělníček z 8.12.2014 a nebo přímo prostudovat Gabčiny stránky www.psiskola-k9.cz. A tato psí škola pořádá již dlouhé roky minimálně 2 x do roka psí víkendové pobyty.

A tak jsme se v září 2013 jeli podívat do Podhradí nad Dyjí, jak to vlastně fachčí a od té doby je to naše srdcovka. Je to až k neuvěření, ale my jsme tam tento víkend byli již podesáté. Abyste si nemysleli někteří, že kecám, tak pár foteček. Teda chybí první rekognoskace tábora v září 2013, to jsme ještě netušili, že do toho padneme až po ušiska.

Konečně v reálu

Už mně z té rekapitulace bolí drábky. Ale už to snad nějak dám. Prostě jsme opět prožili celá smečka super víkend. Nevadí, že nebylo krásně, neva, že mrholilo, neva, že jsme s Aimi nevyhráli v běhu….. Bylo to super, famózní, mistrózní, no prostě špicovní. Totiž my to máme tak vysměčkovaný, že pokud jsou nadšeni naši, jsme nadšeny i my dvě a pokud se eventuálně dostaneme do situace, že jsme nadšeny my dvě, tak jsou automaticky nadšení i naši. Prostě to tak máme propojený. A když se k tomu přidá partija stejných šílenců a pejskařkých blázínků, tak ten život dostává úplně jinou dimenzi. Tak se ještě pokochejte fotečkami a příště ještě dokončíme dovču na Slovači.

Zdar jak nejvíc. AKI a AIMI