52. den – přihořívá

 Možná poslední předporodní

Děcka, tak vám řeknu, že mě to už přestává bavit. Valím se jak bečka, nikde nemám stání a ani ležení. O sezení ani nemluvím. Chvilku mám hlad, pak zas ne, ven se mně nechce, ale jsem zvědavá a zodpovědná hlídačka, tak musím. Chápete to? Nevím sice, co mě čeká, ale už bych to asi chtěla mít za sebou.

Ellinka

Přijela moje kámoška Ellinka. Prý se dlouho neuvidíme a abych přišla na jiný myšlenky. No, s ní teda jo. Páč to je takový éro, že jsem ju musela i lehkým zavrčením umravnit. Jinak by mě asi umačkala a mimča by byly vyválený do tvaru jezevčíků. Nějak jak stárnu, tak mě napadají samý moudra. Teď třeba to, že v nejlepším je dobré přestat. Takže v neděli večer to přestalo a já mám konečně klid. Ale jinak ju zbožňuju, jenom teď mě to neustálý sledování a hlídání dost unavuje.

Ještě rekapitulace soutěže.

Soutěž

Abych vás trochu před vánocemi rozveselila, tak jsem prodloužila na mém e-shopíku platnost dopravy zdarma po ČR a slevu 50% na dopravu na Slovensko až do mého porodu a vyhlásila tipovací soutěž.

Takže:

Každý nakupující si při objednávce může tipnout den, kdy se začnou štěnda hlásit na svět, jejich počet a pohlaví.  Kdo to uhodne  a nebo bude nejblíže obdrží poukázku v hodnotě 500,- na další nákup.

Kdo už nakoupil, může poslat tip dodatečně.

Momentálně evidované tipy:

První tip:    R. F. –   1.12. 2015        4 fenky + 4 psi

Druhý tip:  J.M. – 30.11. 2015        3 fenky + 2 psi

Třetí tip:    D.H. –   5.12.2015        2 fenky + 3 psi

Čtvrtý tip:  P.J. –   2.12.2015        3 fenky + 4 psi

Pátý tip:    E.Š. –   3.12.2015        1 fenky + 4 psi

Šestý tip:  J.F. –  30.11. 2015        2 fenky + 3 psi

Sedmý tip:  S.K –  4.12. 2015        5 fenky + 5 psi

No potěš. Vy mně tedy přejete. A mám obavy, že pravidla nečtete. :)

Držte mně teda palečky. AKI