Akčin speciál, e-shopík v provozu

Tak snad se to bude líbit

Já su tak šťastná, jak ten Franta Venclovskej, když přeplaval kanál La Manche, nebo kterej. Teď su celá napnutá, jak se Vám to bude, dvounoháči, líbit. Malinká představovačka:

1. Plyšák

Tak ten mně normálně dostal. Na chvilku jsem se úplně zapomněla a chovala se k němu, jako ke svýmu děcku. Je teda celej já. Však jsem stála jako model. A hlavně je certifikovaný, to znamená zdravotně nezávadný, bezpečný pro děti od 0+, tedy od narození. První várka bude k dodání koncem července. Doporučila bych rezervačky.

2. Šablona na cappuccino

Tak to je zase něco pro páníčky. Jednak to vypadá super, druhak překvapíte návštěvu a třeťak je to akitně in. Jo, a nerez, žádnej plast.

3. Soška talismánek

Tady jsem tedy modelem nestála, ale nevěřili byste, co mně dalo práce najít nějaký model podle kterého by se sošky mohly tvořit. Jsou z pryskyřice a do každé vdechuji své kouzlo. Ještě se pokusím udělat něco s vybarvením.

4. “Sypaný čaj” čili japonské kaligrafické znaky

Začalo to nenápadně, naše Verča, co má jazykovku a vyučuje tam i japonštinu, nechala našim dvounoháčům napsat na trika název naší chovky japonskou kaligrafií. A protože to vypadá dobře a mělo to velkej úspěch, tak proč by jste to nemohli mít i vy? A samo to nemusí být pouze název chovky, ale třeba vašeho čtyřnohého miláčka a nemusí to být tričko. Tak zapřemýšlejte a když tak se ozvěte.

No a na zbytek se podívejte na mém webíku.

Tak  su zvědavá, jak se Vám to bude líbit.

Akča e-shopíková