Akinka a Ellinka

Tak už má ta naše Ellinka 2 roky

Musím si vám trochu postěžovat. Teprve teď jsem se dozvěděla, že naše Ellča slavila minulý týden narozky. A nebudete tomu věřit, co mně udělali. Bylo mně to divný, že mě nechali v sobotu odpoledne bezprizorně doma, ale že si jeli slavit beze mne, tak to jim neodpustím. Takový výmluvy, že bych chtěla být středem pozornosti a že bych chtěla být velitelkou psího zájezdu a tak, to ať si nechají. Ale Ellince jsem to odpustila, ona je ještě malá. No teda je fakt, že jsem ji i trochu potrestala, nakousla jsem ji zapínání na šřáčkách v kočárku a v bazénu prokousla takovou jakousi nafukovací kabelu. No nic velkýho. Jinak to ale bylo žúžo, Ellinku jsem hlídala, občas pusinkovala a tak.

A co dál?

Tak celkem nic, klasicky návštěva v Břeclavě za Miškou, večerní krátké procházky v tom neskutečném hicu, a semo tamo lítačka po zahradě. Ale to jenom ráno nebo večer, kdy už i psům jde dýchat. Ne že bych se nerada opalovala, ale čeho je moc, toho je příliš. Pojď ty milý podzime, sniž nám trochu teploty, v noci pošli trochu deště, jak to umíš jenom ty. Ale zase to nepřeháněj, ať nemrzne, že se budou psi lámat v zatáčkách.

Portrétová

Dneska jsem šáhla do jinýho šuflíku. Posledně jsem vám vystavila fotky, jak se povaluju, dneska to tedy trochu napravím a dávám do placu trochu portrétovek. Třeba se vám bude nějaká líbit.

Haló, haló

Hledám Martina (možná někde ze Zdic), pokud jsem si to dobře přečetla, který si přes můj shopík objednal šablonu na cappuccino. Totiž jsi mi, milý Mártine, spadl do spamu a jak jsem tu objednávku drápkem vytahovala, tak mi zmizela. Tak mě, prosím, kontaktuj ještě jednou.

Samozřejmě se mrkněte i ostatní a pište, pište a pište. https://www.vseproakity.cz/e-shopik/

Tak děcka, to byl poslední prázdninový pondělníček. Hurá s radostí do školičky, budu vám držet všechny packy a drápky, ať vám to uteče a něco nového se naučíte. Akča

    PředcházejícíNásledující