Bonitačka byla hračka

Bonitace k uchovnění

Tak mám pro Vás pro všechny náramnou novinu. Absolvovala jsem úspěšně klubovou bonitaci a moji pánečkové mohou požádat o oficiální zápis uchovnění v ČMKU. Takže až nadejde čas, budu mít miminka, jako moje maminka. Takže tímto vyhlašuji výběrové řízení na potenciálního otce mých budoucích miminek.

Zadávací podmínky:

Věk: přiměřený   Původ: čistě japonská krev  DKK: A/A    Barva: červená   Bonitace: výtečná  CHS(pánečkové): na úrovni                Povahové rysy: odvážný, sebevědomý, klidný, vyrovnaný, inteligentní, se smyslem pro humor  Termín VŘ: I. kolo do 30.4.2015

 

No nemyslete si milánkové, že je to nějaká velká brnkačka. Tak jednak musíte splnit podmínky hodnocení na určitých výstavách, jo. Druhak musíte mít dobrý kyčelňáky, a třeťak je to nejhorší, musíte splnit standardy určené pro moji rasu. A hej, ty bláho, ty kráso, ty brďo, tvl, tak to je teda masakr, mazec a magoriál v jedné kupě.

Tak si vemte, to máte kohoutková výška, skus, chrup, hlava, oči, uši, horní linie, spodní linie, hrudní končetiny, pánevní končetiny, tlapky, ocas, srst, barva, pohyb, pigment nos, typ, povaha, hřebíky, hrábě, lopata… Co to kecám, to už tam nepatří. No a ve všech těchto 18. disciplínách máte bodový hodnocení. Nejlepší je nula a nejhorší je až 9 trestných bodů. A co myslíte, jak jsem dopadla?

 

 

Napnutí, jak kšandy, že? No ti co předpokládali, že 18 x 0 bodů je nejlepší známka k uchovnění, tak jsou moji miláškové. A vy, věřím tomu, že oslovuji neexistující čtenáře, ale popřípadě vy, které napadl jiný matematický vzorec, tak si přečtěte předcházejících 79 pondělníčků a pochopíte.

80-tý pondělníček

Tak to už mně teda hlava nebere. Jak jsem mohla vyplodit 80 takových matlanin. Co vytvořit, ale jak to někdo může 80 týdnů číst, tak to teda nechápu. Takže, pokud jsou mezi vámi tací šílenci, který to ještě furt baví, tak mně tedy doporučte dále. A pokud na mým fejsu dáte lajk, že se Vám to líbí, tak možná dosáhnu konečně čísla 100 a to mně páneček slíbil za odměnu delší prochajdu. Tak se teda ukažte, kamuldováci.

Tak už asi zase víte všecko, tak teda du dokončit to moje otravný hárání….

Zdraví vaše Akinka, uchovněná budoucí maminka.