Divná matematika, prý 1+1 může být nula i deset

Trochu jednotvárný pondělníček

Tak jednak jsem vás minule varovala, že to bude dost intimka, druhak mám takto sledované hárání poprvé a třeťak to snad bude mít pro všechny šťastný konec. Doufám, že ten výsledek nebude nula.

Abych to tedy trošinečku rozšifrovala. Hormóny se mnou hrají tentokrát dost divnej mariáš. Ale protože mám tu hru řízenou pánečkama, můžu si ledacos dovolit.

Naši mně vybrali ženicha. To je fakt, se kterým nic nenadělám. Pozitivní je, že je krásný, úspěšný, zdravý, s DKK 0/0, rodově bez nemocí, japonsky kvalitní, obrovskej fešák a velkej kámoš. Takže jsem si užívala ty hárací začátky provokováním beznárokových psích jedinců u nás doma. Dost mě bavilo, jak se všichni natřásali, mohli se ukňourat a uvrtět ocásky. No, já jsem si taky občas kňourla, ale jen tak ze slušnosti.

Trochu jsem nechápala, proč mně na té vetce s určitou pravidelností odebírají mou krevní tekutinu, když o ni přicházím i přirozenějším způsobem. No, hodnoty 0,23 a 2,53 nějakýho progesteronu nechávali mne i okolí v klidu. V okamžiku, když jsem zaslechla v pátek v telefonu číslo 12, měla jsem strach, že pánečka trefí. Teda snažil se být velice klidný, ale jeho zrychlený tep jsem registrovala na dálku. Asi pojedeme za ženichem.

Máme to jinak jak dvounoháči

Asi máme s mým milým Sempou jiné nátury. Nám totiž prioritně nejde o sex, ale o spříznění duší. Takže jsme se úspěšně spřízňovali asi tak hoďku a půl. Musím se pochlubit, že v této fázi jsem měla svými chvaty sumo jasně navrch. Občas chasník předstíral, že chce naskočit, ale hra ho natolik pohltila, že toho nechal. Potom to naši pánečci vzdali s poznámkou, ať si to pískáme sami. A  to teprve nastala naše chvíle. Já jsem předstírala únavu vyčerpáním a ten lumpík Sempou toho dokonale využil. Je pravda, že jsem tedy nejdříve trpěla v poloze “sumo hadí ženy”, ale nakonec se mně podařilo postavit na moje vlastní nohy. Doufám, že v tom okamžiku začal fungovat ten optimální tok spermií a já se stanu šťastnou matkou.

Páč se to vše odehrávalo pod rouškou tmy, není bohužel k dispozici žádná kvalitní fotodokumentace. Na druhou stranu, byly to naše intimní chvíle, tak proč bychom to někomu ukazovali. A alespoň nebudeme nikoho pohoršovat.

Takže suma sumárům, za 25 dnů se dozvím, zda naše hrátky byly úspěšné, pokud ne, nevadí. Někeré porodily, aniž by počaly, tak já to třeba budu mít naopak. Uvidíme.

Buďte se mnou a držte mi drápky. Vaše Akča , snad budoucí mamča.