Letošní pondělní posledníček

Ty vogo, tak teda se mně nechce psát ani jako…. Ale dobrá, konec roku se blíží, tak se s tím nějak popasuju. Ale krátce, jo? Nemyslite si, že budu valit nějakou dlouhou slohovku.

Štědrák

Tvl, tak teda počasově to byl štědrej den jak čapa. Pomalu na kraťasy, oskarovno, suchovno, no z tohoto pohledu celkem na ……

No a v domášově (mysleno doma), tak teda to byl skoro konec světa, ne. Barák narvanej, jak autokar do Víďňa, no prostě skoro všichni, kdo měl v rodině nohy, tak dorazil. Ale jinak dobrda, bylo veselo a dárečky a sranda s malou Ellčou a tak. Dostala jsem od Ježucha takovýho dobrýho suka, tak sem si s ním hned vyhrála.

 A teďkonc ta největší paráda….

Tak děcka, mám ráda naše, dobrej gáblík, hodný kámoše, psí romány kolem kandelábrů a patníků, cizí kuřata, neopatrný mišky, ale sníh, jo sníh, teda tak ten přímo milujííííííí.

Loni, to jsem byla ještě úplně taková mrňavoučká, tak mně vůbec nedoklaplo, že je v zimě něco špatně. Letos celkem taky ne, ale teď poslední dny, tak to su úplně hotová. Tvl, ty brďo, ty kráso, ten bílej nesmysl co napadl, tak to je tak něco božího, že se z toho snad dočista zblázním. Já vám běhám, skáču, lítám, čmuchám, koušu do toho bílýho blázince a nemohu se toho nabažit. A normálka i hážu obstojně smyky, čenichuju myšky, prostě jsem úplně bláznivá Akča. To je tak boží, že to snad ani nepřežiju ve zdraví.

 

Finíto, 2014 rokýto

Zní to teda dost dost tajuplně, ale je to velice jednoduché.

Děkuji Vám všem za Vaši přízeň, děkuji všem 133 přátelům, kterým se líbí moje fejsíčko, všem pravidelným odběratelům mých pondělníčků, všem 888 průměrným identitám na které moje pondělníčky zaťukají, prostě děkuji všem, kteří se alespoň trochu občas pobaví s mými zážitky a alespoň trochu mi fandí. Dyť přece, když už je tak málo dvounoháčů, kterým můžete věřit a vážit si jich, bylo by nerozumné nevyužít možnosti čisté a nefalšované lásky a náklonosti nás čtyřnoháčů. Mějte nás rádi, neubližujte nám a my Vám to svou láskou milionkrát vrátíme.

Takže za ročmen milánkové. Vaše Akinka, nejmilejší pusinka.