Pondělníček – veselníček

Hej, víte co je novýho? Na toho dacánka ze Strakonicka už asi došlo. Nevím sice jestli to byli andělé, vím, který dvounoháč to rozpumpoval, ale to není podstatné. Ještě, aby mu sebrali ty chudinky fenečky a budu spokojená, jak pes (teda fenka).

Naše Ellinka

Byla u nás, naše dvounohá pusinka, co se jmenuje Ellinka. Začátek se mně moc nepovedl, páč sem málem sežrala tu malou fenečku Vikinku. Jako co, to musíte chápat, do baráku žádnej jinej pes beztrestně nesmí. Kde bysme to byli, že? Ale pak sem se nechala ukecat, že je tady jenom na skok.

No ale Ellinka, to je moje pusinka. Ta je celá po mně. Tak prvak má ráda papání, druhak má ráda spaní a třeťak je strašně miloučká a usměvavá. Vona si normálně vybere toho největšího škarohlída, stoupne si před něho a začne se na něho řechtat, jak nejvíc. A co mu škarohlídovi škarohlídovatelnýmu zbývá, že……

Jo a strašně ráda mně vodí na vodítku. Zatím su teda hodná, ale počkej děvčátko, přijde čas, kdy budeš mít pěknej leteckej den…..

 

Školda

Tak ve školičce jsme nebyli už pěkně dlouho. Terču sem málem nepoznala, no a ta nekázeň těch ostatních žáků. To si teda nedovedete ani představit. Oni, teda s vyjímkou jedné fenky, vůbec nechápali, kdo je vedoucí zájezdu. Já byla tak nakrklá, že mně ani panička z vodítka nepustila. Asi bych dělala velký pořádky. Tak příště, jen počkejte vy nevychovanci.

No ale, musím se teda pochválit. Za šunku, za tu já bych položila život a udělala na cvičáku snad i kotrmelce, jak ty nemožný borderky.  Takže panička byla spokojená, jak už dlouho ne. Tak jsem byla ráda, že je ona ráda a páneček byl rád, že jsme obě rády a tak jsme byli všichni mocinko spokojení. Tak doufám, že nám to vydrží zas nějakej pátek.

Tak teda miláčkové, to je asi všechno. Mějte se jak chcete, hlavně ne tak dobře jako já (to říká jeden náš kamulda a strašně se tomu všichni smějí). Venku už přituhuje, ale pokud se nezlomí v zatáčce pes, tak je to slabota. A vo tom bílým nesmyslu sem taky už toho tolik slyšela, že bych to i někdy ráda viděla.

Tak teda páček zimáček zase za týdeňáček.  Aki