Halóóó. Už jsem zase tady….

Uteklo to jako voda

Zdarec jak nejvíc. Prázdniny utekly jako voda a já jsem zase na značkách. Tedy my obě. Asi bych měla tu naši mladou začít pořádně zaučovat, páč, jak říká páneček paničce: “Uč se, já tady věčně nebudu”.

Dovča – část první

Sice nevíme, co je to ten lidskej ráj, ale pokud je tam tak nádherně jako v Oščadnici, kam jsme přijeli na dovču, tak bysme ani do toho psího nemusely. Teda je fakt, že to bylo na pokraji civilizace, ale o to tam byl větší klid.

Suprová dřevěnica s veškerým komfortem včetně výčepního zařízení pro řádný dovolenkový pitný režim dvounoháčů, oplocený pozemek, 2 samostatný kotce (teda apartmány) pro dvě rodiny. Na jedné straně dřevěnice naše smečka a na straně druhé naši kámoši Beky, Vilík a Žofka.

Žofka je psice menšího vzrůstu a nevím, proč taky terč útoků naší puberťačky. Jestli Aimi žárlila na to, že se chalupa  jmenovala U Žofky, anebo to byl jen její povahový rys, neustále si někoho podřizovat, se asi nedozvíme. V každým případě jsme to hned zkraja řádně pohnojily. Teda já se moc neúčastnila, ale Aimi si vypočítala, že délka 10 m lana na kterém byla preventivně lokalizována je o 30 cm větší než úhlopříčná vzdálenost mez jejím čenichem a zátylkem Žofky, která se chystala ulehnou ke spánku ve vymezené části dřevěnice. Pravda ulehla, ale dříve než předpokládala, na jiném místě než předpokládala a přikrytá jinou chlupatou přikrývkou, než byla zvyklá.

No, nebudu vás napínat. Kromě šoku Žofky, hlasitých výkřiků všech zúčastněných a skoků nejrychlejších členů obou rodin, se nic nestalo. Nikdo však netušil, že se bude podobná situace opakovat ještě jednou a že to málem ukončí kamarádské vztahy. Druhý den se Aimi rozhodla, že za ušima má už Žofka dost, a rozhodla se, že ji udělá na prdeli (pardon) liposukci. A nebýt pánečka, tak nevím, nevím. Mrzí mě, že se z toho Žofka celou noc odkopávala a obě rodiny ten večer nekypěly zrovna dobrou náladou.

Drobné ranky se brzy zahojily, oblohu a tváře postupně zalilo slunce, byly nastaveny postupy a hesla pro další  bezpečný pobyt všech účastníků a bezproblémové venčení na nádherné zahradě Chalupy u Žofky.

Příští týden budeme pokračovat. Jsme zase rády s vámi.

AKI a AIMI