Jak jsem byla týrána

Pomoooooc

Hej, neznáte někdo telefonní kontakt na ochránce zvířat? Nějaký akití SOS? Jsem asi týrána a to od večera do rána. Ptáte se, jak je to možné? Já teda taky. Je to až k nevíře, jak můžou týrat takový zvíře.

Tož abych Vám to holenkové osvětlila. Od 1. června barfuju. Pro ty tydýty, co nevědí co to je, tak se mně snaží krmit syrovou přírodní stravou, páč si myslijou, že jsem vlk, tedy spíše liška. No a pomaličku naši zjišťujou, že jsou asi akity nebarfovatelný. Teda minimálně já. Je to teda prča. Poměr lidské stravy v mražáku a barfu pro mne se velice razantně změnil. Jenže problém je v tom, že je málo druhů žrádla, které by mně “vonělo”. Tak teda pro ty, co to zajímá. Normálně barfujícím psům chutná velice třeba: trachea, hovězí, neprané držťky, a tak. Avšak mému veličenstvu chutná tak maximálně kuřecí skelet, sulcík paničkou vyrobený a morkový kosti. Je fakt, že se s tím asi nedá moc vyžít a proto jsem jak vyžle. Ale proti gustu, říkají, prý žádný dišputát. Sice nevím co to je, ale plně s tím souhlasím.

No a jsme u jádra pudla, i když je to blbý přirovnání. Tak si už dva metry s těma páníčkama dělám, co chcu. Každej den čekám, jakou dobrotku mně nabídnou a já odmítnu. Tektokrát jsem v pátek večer dostala cosi, co sem ještě nežrala. Prý kachnu. Nevím sice, co to je, ale z principu jsem to odmítla. Šak voni zas dodaj něco jinýho. No prdlačky. Kachna zmizela v lednici a ništ dalšího. Tak vono, mezi náma, je zdravý vobčas si dát stravovací pauzu. Počkám na ráno. A co myslíte, ráno zas ta kachna z lednice. Tak prrrr, holenkové, už jsem vám naznačila večer, že z toho nic nebude. A kachna zmizela. Co to na mně zkóšijó, ne?

Snad mně návštěva zachrání

Přijela asi záchrana, moje holčička Ellinka a kámoška psí Vikinka. No tak to je v poho, tady se ukážou pánečci. To víte, že jo. Normálně vytáhli zase tu kachnu a ještě z toho dali kus Vikině. Tak do toho teda nejdu. Ta to sežrala, jak kdyby měl být za chvilku konec světa a já byla zase hladná. V břichu už mně škrontalo, jak když zapnou obecní rozhlas, ale jsem plemeno inteligentní a hrdé, tak se statečně držím a čekám co bude. Vidíte, Dalibor se z nouze naučil hrát na gajgle ( tedy housle) a já z toho zase začínám rýmovat. No a co by jste řekli, kachna zase odletěla do lednice. Tak to už teda je na zvážení. Děcanda odjeli a já čekala, co dál. Halóóó!!!!! Je čas k večeři. Jo, jo, slyšeli. Už se to nese. No to si snad děláte prdel, či co? Není to furt ta kachna? To si piště, že jo a pěkně uležená. No nic, tak musím uznat porážku. Vona ta kachna je aj sněditelná. Ráno snad bude lépe, tak jim udělám radost a něco z toho zblajznu.

A co by jsta řekli ráno.                                                                                                               KACHNÁÁÁÁ. 

Pomoooooc.Neznáte někdo telefonní kontakt na ochránce zvířat? Nějaký akití SOS?

Tak pokud mne neutrápí hlady, tak za týden zase tady.

Vaše Akča.