Jo, ten čas tak letí

Co bylo před rokem

No řeknu vám, že je to teď takový nudný období. Co jsem asi počala, tak furt chrápu, nic mě nebaví a jsem celkově taková nanicovatá. A jak si tak polehávám, napadlo mě mrknout se, co jsem dělala před rokem. To byste neuhádli.

Tak si představte, že před rokem jsem absolvovala bonitaci s absolutně dokonalým výsledkem ve všech bonitačních parametrech. Pánečci požádali o oficiální zápis k uchovnění. No a současně jsme vyhlásili výběrové řízení na ženicha. Zájemců bylo celkem dost, kvalita též, takže se nakonec vybíralo i srdíčkem. Prostě jsme si s mým Sempíkem padli i do oka. A zadávací podmínky jsme také splnili do puntíku.

Zadávací podmínky/Skutečnost

Věk: přiměřený/malinečko mladší   Původ: čistě japonská krev/OK  DKK: A/A/A/A                            Barva: červená/červená   Bonitace: výtečná/výtečná  CHS (pánečkové): na úrovni/perfektní 

Povahové rysy: odvážný, sebevědomý, klidný, vyrovnaný, inteligentní, smysl pro humor/no celej já

Nemyslete si milánkové, že je ta bonitačka nějaká brnkačka. Musíte splnit nějaký výstavní podmínky, uspět s kyčlemi (nejlépe A/A jako já) a musíte splnit standardy určené pro moji rasu. A to máte kohoutková výška, skus, chrup, hlava, oči, uši, horní linie, spodní linie, hrudní končetiny, pánevní končetiny, tlapky, ocas, srst, barva, pohyb, pigment nos, typ, povaha, hřebíky, hrábě, lopata… Co to kecám, to už tam nepatří. A ve všech těchto 18-ti standardech máte bodový hodnocení. Nejlepší je nula a nejhorší je až 9 trestných bodů. A co myslíte, jak jsem dopadla? No ti, co mně znají, moc dobře vědí, že jsem měla 18×0, což bylo nejvíc, super a grandiózní.

Jo, a taky jsem slavila 80-tý pondělníček. Jen pro pořádek dnes čtete 139 kousek.

Tak ještě pár foteček

Tak už jenom 17 dnů a budu vědět, zda jsem mamka. Tak mi držte drápky. AKINA mamina.