Moje třetí narozky

Narozky

Tak jsem zase o rok starší. Tedy, jak o sobě říká páneček, asi nějaká chyba v občance, páč se cítím na polovic. I když to má něco do sebe. Naši si pochvalují, jak jsem rozvážná a poslušná. Však mám taky výchovnou zodpovědnost, tak nemůžu být jak urvanej vagón. To jsem se zase už do toho nějak zamotala.

Minulý týden jsem teda oslavila 3 narozeniny. Strýček Google tvrdí, že je mi kolem 30 let lidských (tak to je mazec). No, oslavila. Největší radost z toho měla Aimi, hned se mi cpala do sulcíkových dortíků, olizovala šlehajdu a ten dárek jsem jí raději dobrovolně přenechala. Dyť máme hraček, že bysme si mohli otevřít kliďánko nějaký akití hračkářství. Jinak, kdyby to někoho moc zajímalo, tak trojka je považována za božské nebo svaté číslo. A podle numerologie? Trojka působí mladě, je plná elánu a tvůrčí energie, je charismatická a má smysl pro humor. No, to jsem, prosím, přesně já.

Abych nezapomněla. Naše lidské štěně Ellinka má 33 měsíců, takže ta je asi boží a svatá nadvákrát.

B.J.A. a M.P-C – AKITA – Štěk čtvrtý

Pokračování psí osvěty.

Akita je vysoce inteligentní, a když chce například utéci ze zahrady, udělá to. Pro plemeno je nicméně typické, že vás pravděpodobně jen půjde hledat.

Tak tedy zdar jak pes. Vaše Aki a Aimi