Nechápu tedy, proč mně naši říkají ucvrkaná Žofka, když jsem Akča

Hárání, hárání, na ženicha čekání

Mezi náma děvčatama, zase ne, že bych vůbec netušila, co to znamená. Sice chápu, že mám vybranýho ženicha, dokonce jsem si ho vybírala sama, ale víte jak. Doba je těžká a příroda je mocná čarodějka. Takže si raději nechávám ty zadní vrátka otevřený a všude nechávám amantům vzkazy. Jako třeba šla tudy, čekám na ženicha, přijďte, já vám stejně nedám, bacha, páneček má nachystanej klacek a tak. No a to je to cvrkání. Kolikrát ani já nechápu, kde v sobě tolik té tekutiny beru a jak to tak dokážu dávkovat. A když teda dojde, tak dělám alespoň jako a nebo dělám tzv. nohy, to znemaná, že nechávám stopy z pachových žlázek na tlapkách. Už ať to mám za sebou, páč mě to taky už moc nebaví. Naši jsou celkem spokojeni, konečně začínám jít do srsti, jsem nějaká hodnější, umazlenější a pěkně žeru, takže i mohutním. Co si více přát, že. Progesteron je již ve výrobě, takže myslím, že tak do týdna povalíme za ženichem. A pak je to již v tlapkách toho psího nahoře. Tak mi držte drápky.

Akita Cup Poland 2015

Pánečka moc mrzelo, že jsme se nemohli zúčastnit. Jednak chtěl vidět rozhodovat japonský rozhodčí, druhak se chtěl potkat se spřátelenými akiťáky a třeťak vědět, jak na tom jsme. No, línání, hárání a březnutí není ta správná kombinace. V každém případě jsem potěšena, že moje nevlastní sestra a její vlasní sestry byly velice úspěšné. Reiko vyhrála a sestry obsadily druhé a třetí místo. Uncas od Růženky byl třetí a Tsuna No Ogawa byli druzí a třetí. To jsou prozatím všechny zprávy od špionážní skupiny. Omlouvám se ostatním, které jsem neuvedla.

Páneček říká, že všechno špatné je k něčemu dobré a že si musíme vždycky z toho všeho vybrat to pozitivní. Takže já to mám trochu blbý, moje línání a hárání mně trochu brání účastnit se a uspět na některých velkých akcích. Napřed jsme chtěli štěnda do tepla na jaře, ale když se tak dívám kol a kolem, tak pokud to klapne, tak ten zimní vrh bude mít jenom klady. Pokud se narodí alespoň jedna fenečka, tak si to moje štěndo necháme a budeme se moci úspěšně účastnit takových velkých akcí jako Akita Cupy a velkých výstav, které jsou momentálně pro nás tabu. Takže hurá na to, ať můžeme vyhrávat akití výstavní zlato.

No za týden už možná bude pondělníček hodně intimní. AKI