Olšovec, K9, Olšovec, K9, Olšove…….

Hej, tak to není žádná šifra, ani nepíšu pro “NOVOU ČÍNU”, prostě jsem z toho ouplně hotovson. Normálně jsem si myslela, že mě naši už nemůžou moc překvapit, ale opak je pravdou. Poslední dva víkendy byly tak náročný, že je musím srazit do jednoho, nebo se budu v noci z těch zážitků ještě dlouho odkopávat.

Kdo není medvěd, jezdí na víkendy s K9

Tak už to vypadá, že snad máme s K9-kou nějaký techtle mechtle, že jim dělám tiskovýho mluvčího a tak. Opak je pravdou, páč tady platí dvojnásobně, že dobrá věc se chválí sama. A protože K9-ka není věc, ale tepoucí, žijící a prosperující psí škola, tak se vlastně ani chválit nemusí. Takže my ji pouze šperkujeme tím, že tam začíná jezdit více a více akit, až jednou dosáhneme nirvány a bude jeden víkend jen akití. Ale to předbíhám. Byli jsme minulý víkend  s K9 v RS na Lukách a už bych se opakovala, jak to tam bylo bombózní, uchvancancující a super. V každým případě tam opět byl všestranný výcvik, sranda, dle našich skvostné jídlo, pěkné počasí, suproví lidé s ještě suprovějšími psy, no prostě, jak říká náš barfující páneček, bylo to “MASO”. A vzhledem k tomu, že jsem já, AKI, stála na bedně v závodu běžeckém, se divím, že s váma ještě tak hogo fogo mluvím, Ne, to byla sranda, moc si vážím vaší přízně, ale ještě teď jsem z těch vzpomínek tak vyřízená, že jsem jak střela neřízená.

Setkání  přátel AKI a AIMI u rybníka Olšovce

Tak musím přiznat, že toto byla akce století. Jednak, vymyslet scénář, druhak, aby byli pozváni ti praví a třeťak, aby vyšlo počasí. Tak jednak, na to je páneček kabrňák, nepleťte si to s brňákem, což on sice dříve byl, ale teď je křtinskej, Scénář super truper. Druhak se povedlo pozvat ty, co si na nic nehrají a nejsou škodiči, takže příště asi povolíme dle pánečka uzdičku a rozšíříme pozvánky a třeťak, bez nějakého rouhání, ta panenka Marie Křtinská nad námi držela ochrannou ruku. Asi pozná hodný lidi. KRÁSNÍ LIDÉ, KRÁSNÍ PSOVÉ A KRÁSNÍ POČASOVÉ. Tentokrát si myslím, že hrdinové mlčí a vítr ví své, takže se více kochejte fotkami než textem. Jo, a ještě abych nezapomněla, hóóódně tam bylo taky rodiny, starší sestra Beni, manžel Sempík, nádherný synáček AKIO, brácha CHIKO  a tak… Prostě taková dobrá rodinka.

Jo a měli jsme super, truper, profi, origoš, senzacoš, kvalitoš fotograga.

Takže ostatní foto na : http://danhar1.rajce.idnes.cz/1.rocnik_-_Setkani_pratel_AKI…

Konec, bodec, chrápanec, odpočívanec a tak…

Tentokrát zdraví celá smečkovice….