Opakovaný vtip, prý už není vtipem……

Já už asi jiná nebudu

Prostě já je musím občas trochu vytočit. Dyť by ten život nebyl vůbec zábavnej. Ty vedra mě už prostě krknou, páč se sice i ráda opaluju, ale abych jinak proležela celej den na dlažbě v baráku, tak to mě neba. A tak jsem si to zase trochu zpestřila. Zjistila jsem, že naši hlídají nově ušitý polštářky a zapomněli na jeden podprdelníček, co byl v kuchyni na židli. A co myslíte, jak to dopadlo? No mazec, jak nejvíc. Ty naše dvounoháče mohli omývat a největší prča byla, když panička vysávala trávu vysavačem. To sem teda byla úplně hotová. Škoda, že jsem dostala zákaz přiložit fotodokumentaci. Prý by nás odvezli do jakýhosi šaškecu, kdyby viděli vysávat trávu. Moc to nechápu, ale vyhověla jsem.

Tak mám radost, že máte radost

To víte, že jsem měla trochu obavy, jestli se bude moje plyšové provedení líbit. Ale na to, že jsou prázdniny, vedra, že není ani chuť internetovat, tak jsem spokojená. Češi se sice snaží, ale zatím se tedy nejvíce líbím slovenským akiťákům, kteří v nakupování jasně vedou. A je to moc příjemný, když přijdou takové fotečky. Takže se mrkněte, jak se malá akitka líbí velkýmu Hačikovi.

Letem světem

Jinak tedy, co by ještě stálo za zmínku. Páneček měl minulý týden narozky a měl mooc a moooc fejsových gratulantů z celého světa, Tak to víte, že mu nevykládám, že je to hlavně díky mé maličkosti. Vím, že všem poctivě poděkoval, ale já ještě natajnačku poděkuji všem v pondělníčku. Udělali jste mu velikánskou radost. Děkuji.

Začíná přituhovat, i když je venku sahara. Už máme vystavený jakýsi krycí list, pořád se mluví o porodních bednách a dalších neznámých věcech, takže asi budeme pracovat na štěňátkách. No, uvidíme.

A ještě pár fotek.

Tak pokud ty vedra bez újmy přežijeme, za týden zdarec.

AKI

    PředcházejícíNásledující