Po hodech bývá ……

Přesně teda nevím, co to znamená, ale takto mi odpověděl páníček, když jsem se ho ptala o čem mám psát. Jistě chápete, že jsem do nadpisu to slovo sr.čka nemohla dát, aby nám to nakonec fejs nebloknul. Podstatou je skutečnost, že jsem se opravdu vytřískala ze vzpomínek a nebylo by asi fér si něco vymýšlet. Na to jsou kolem nás jiní machři a mezi ty se opravdu nechci ani já, a ani zbytek naší smečky přiřadit. Prostě, jak s AIMI zrajeme, tak se chováme trochu disciplinovaněji, kulturněji a méně divoce. Ale mohu vás uklidnit, není všem dnům konec.

Letní fotky, aneb co se nevlezlo do letních pondělníčků

Léto budiž pochváleno. Opalovajda na zahradě, to my můžeme. A hlídat, zda se někdo netopí v bazénu, tak to nám také náramně jde. Jo, a taky trochu zahradničení a hlídání úrody. Někdy je toho tolik, že bychom potřebovaly být naklonovány.

Na klubovce v Mikulově jsme sice nevystavovali, páč jsme nebyly v kondici, ale podpořit naše přátele jsme museli. I když bylo počasí, že by psa nevyhnal, bylo tam fajn. Kde jsou dobří lidé, tak tam  není počasí to nejdůležitější. A ti co byli připravení, byli taky úspěšní. Jo, a ten člobrdík v přepravce v 1. patře, tak ten nás tedy dostal všechny.

Co ještě? No máme novou bránu, vidíme tak lépe na slepice a naši ju otvírají jakýmsi mačkátkem a to nás dost baví.

Takže podzime, chovej se slušně, dej nám hodně sluníčka a málo plískanic, ať máme do pondělníčků zážitků víc.

AKI a AIMI