Po ránu, mám tedy pěknou ránu

The pláky

No já vím, ránu mám převelikou. Kdo si myslí, že je to dres pro nějakej novej akití sport, tak ať se hodně rychle zklidní. Prostě a jednoduše mne asi pokousala nějaká potvůrka polní, travní, obilní, či lesní a protože to lochtalo jak nejvíc, tak jsem si to snažila vyléčit tím svým struhadlovým jazykem a jak si myslíte, že to dopadlo? Tak možná pánečkovi by ty moje léčivé sliny prospěly, ale já si to podráždila ještě víc, takže veta, prášky a mastičky. To jsem dopadla. A abych si to nelízala, tak dostávám potupně ty tepláky. Je fakt, že si panička utrhla od úst, tedy od noh a věnovala mně svoje, ale to nic nemění na tom, že mně to připadá strašně ponižující. Tak se s nima moc nebavím, spím a čekám, až mně zachrání prochajda.

Telegraficky

Huráááá. Panička mně přeoperovala mýha psího kamaráda. Chvilku na něm nic neplandá, nevisí a nic z něho nepadá. Těžko říct na jak dlouho, on mně kolikrát dokáže tak vytočit…..

Tento týden to jinak vzhledem k mé indispozici a uklidňujícím protilochtacím práškům byl dost, jak říkají novináři, okurkový. Za zmínku stojí pouze mužíček (asi vodník) sedící u takové žabincové louže, předstírajíc, že chytá ryby. Ještě že jsme byli na druhé straně. Jo, a zželelo se paničce fenky své a ušila nové polštáře, abych měla zase co trhat. Ale o tom ani muk, nebo si je bude schovávat.

Připomínka mýho e-shopíku

Je mi jasný, že máte dovče, v tom horku se člověku ani na fejs nechce vlízt, ne ještě číst nějaký psí zprávy. Takže, komu speciál informace unikla, připomenu ji. Buď se mrkněte na  pondělníček Akčin speciál, e-shopík v provozu a nebo přímo na www.vseproakity.cz/e-shopik/

Díky všem, kteří si již něco objednali a těším se na další.

Krásné letní a dovolenkové dny přeje Akča