Po stopách „Setkání  přátel AKI a AIMI u rybníka Olšovce“

Rudické propadání

Teda neměla jsem v plánu prásknout do placu hned další pondělníček. Ale víte jak, pes míní a okolnosti mění. Prostě by to byla škoda neokomentovat.

O víkendu bylo tak krásně, že se to ani nedá popsat. Obloha modrá, jak komeťácký dresy, skoro bezvětří, ptáci řvali jak za národní a v dáli smrděl les.  Tak jsme jeli na výlet. Nejdříve naši chtěli navštívit jakousi macechu, nebo Macochu? Sama nevím. Nakonec však udělali nejlepší rozhodnutí dne a šli jsme po stopách nezapomenutelného setkání akit.

O tom, co se nám povedlo v září 2016, si Jedovničáci vykládají ještě dnes. Tuším, že nás tam bylo 25 akit a o nějakých 10 více dvounoháčů.

A tak jsme si šli po těch našich stopách a bylo nám líto, že tu nejsme v celé parádě všichni.

_____________________________________________________________________________________________

A tady autentická vzpomínka

Setkání  přátel AKI a AIMI u rybníka Olšovce

Tak musím přiznat, že toto byla akce století. Jednak, vymyslet scénář, druhak, aby byli pozváni ti praví a třeťak, aby vyšlo počasí. Tak jednak, na to je páneček kabrňák, nepleťte si to s brňákem, což on sice dříve byl, ale teď je křtinskej, Scénář super truper. Druhak se povedlo pozvat ty, co si na nic nehrají a nejsou škodiči, takže příště asi povolíme dle pánečka uzdičku a rozšíříme pozvánky a třeťak, bez nějakého rouhání, ta panenka Marie Křtinská nad námi držela ochrannou ruku. Asi pozná hodný lidi. KRÁSNÍ LIDÉ, KRÁSNÍ PSOVÉ A KRÁSNÍ POČASOVÉ. Tentokrát si myslím, že hrdinové mlčí a vítr ví své, takže se více kochejte fotkami než textem. Jo, a ještě abych nezapomněla, hóóódně tam bylo taky rodiny, starší sestra Beni, manžel Sempík, nádherný synáček AKIO, brácha CHIKO  a tak… Prostě taková dobrá rodinka.

Jo a měli jsme super, truper, profi, origoš, senzacoš, kvalitoš fotograga.

Takže ostatní foto na : http://danhar1.rajce.idnes.cz/1.rocnik_-_Setkani_pratel_AKI…

Konec, bodec, chrápanec, odpočívanec a tak…

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

S krásnými vzpomínkami… AKI a AIMI