Posváteční úterníček

Cirda, Metda a Žanek Husuj

Když jsou svátky, tak se nemaká a ani nepíše. Kromě toho mně moc čtenářů vzkázalo, že se jim lépe roztáčí týdenní kola pětiletky, když si nejdříve přečtou můj pondělníček. Asi všichni víte, že myslím těma svátkama zvěrozvěsty nebo věrozvěsty, nikdy nevím, jak je to správně, Cyrila a Metoděje. Když pominu, že se nemůžete s bratry Slováky domluvit, čí jsou, tak tedy nemohu pominout nešťasně pojaté dvousoší u nás. Ale co už, tak se s nima vyfotím, když mají ten svátek. No a potom ten jmenovec mýho pánečka Žanek Husuj, co jste si ho nechali vopíct, jak nějakýho špekáčka.

 Hroznej pařák

Čeho je moc, toho je příliš. Tak asi poprvní co lituji, že nejsem u nás doma v Japonsku na ostrově Honšú. Koukla jsem ke strýčkovi Googlovi a asi bych teda měnila. Prefektura TOKYO:

Sobota – Skoro zataženo 25°/19°                         

Neděle – Občasný déšť, místy silný 21°/18°

Pondělí – Občasný déšť a mrholení 23°/19°          Úterý – Několik krátkých přeháněk 25°/20°

Ještě, že  máme ten bazén. No máme, naši se tam rochní a mě nutí, abych si namáčela nohy v jakési pidi vaničce.

Důvěra

Tak tentokrát jsem byla trochu šoking. Normálně mě naši chvíli pustili na volno. Jednak jsem si toho nejdříve nevšimla, druhak byl takovej pařák, že zajíci spali v noře ve sklepě, srnky začaly nečekaně hybernovat a třeťak jsem byla trochu v šoku, tak jsem ani nestihla vzít dráhu. A nebo že bych už byla rozumnější?

Všehochuťovečka

Zásadně teda ナンバーワン, čili number one, neboli číslo jedna kópačka, opalovačka, válečka a občas rychlá dýchačka. Ale celkem to snáším dobře i na slunko se vyvalím. Večer lehká procházečka, pár skoků přes posečenou louku a alou domů.

A aby nebylo těch překvapení málo, tak jsem si zase dala lekci plavání, a řeknu vám, zraju jak víno. Za chvilku hópnu do vody v Jedaskách u campu a rozbiju si čumáček o protější břeh. Tak se mi totiž začíná to plavání líbit. A normálně jsem se zapomněla a aportovala jsem klacek, jak nějaká borderka.

Nesmí ale přiletět ta moufa, co dělá ten svafný bovdel. Pak to svedou na mě a já se z toho nemůžu vyvinit. Současné skóre-z deseti pániččiných polštářků zbývá ještě jeden. A ten si hlídá, ale myslím neuhlídá.

Tak dodržujte řádně pitný režim a moc se na tom slunku nespalte. Akča