Před dovčou

Pařáky jak nejvíc

Toto valí, toto valí. Normigo, červenec je fuč a já budu mít za chvilenku 15 měsíců. Chápete to? A že prý mně budou rentgénovat kyčle (zatím nevím, kde to vlastně mám), zuby (kdybych při tom mým bláznění nějaký ztratila a pak prý pudeme před nějakou komisi, kerá mě bude bonitovat, či co. Tak su zvědavá, co se z toho vlastně vyvrbí.

Jo a ten pařák by už taky mohl přestat, páč si pak skoro šlapu po jazyku.

Nová kámoška

Jo a mám krásnou kámošku. Je to nádherná heboučká doga, jmenuje se Dolly, má 5 měsíců, ale je už větší jak já. Jak my jsme se spolu vyřádili, Vožužlaný sme od sebe byly jak hašlerky, sotva sme dýchaly, ale nemohly jsme se od sebe odtrhnout. Jo a zachránila mně, když jsem v zápalu hry zdrhla na louku pohonit slépky. Slépky tam sice nebyly, ale byla tam číča a naši byli zase na prášky, protože sem se nechtěla nechat odvolat. Proč já to dělám. Holt, když musíte, tak musíte. A já musím snad zdrhat furt. Naštěstí za mnou poslali Dolly s jejím pánečkem a já se s ní vratila nazpátek. Už se těším na příště.

Pánečkovi a Ellinčiny narozky

Hej, tak to byl teda zase řáckej víkend. Chápete to, celá smečka se u nás scukla a slavili se dvoje narozky. Pánečkovi a té malé cácorky Ellinky. Tak jim závidím, že nejsu taky srpňák. Ach jo, no co už včil. Tak nás bylo jak psů. Tak počítejte na tlapkách drápky se mnou. Babička, páneček, panička, Lukin, Leňule, Ellinka, Akinka, Vikinka, Matýsek, Verunka. No málem sem musela počítat i na zadních.

A byla to paráda. Už sem netrucovala. Snažila sem si to užít, jak všichni ostatní. Akorát sem trošulinko žárlila. A tak jsem se kolem těch našich furt motala, Ellinku sem furt pusinkovala, no byla to junda největší.

No štěknu Vám, byla to dost parádajda, ale náročná. Uteklo to jak voda a my nakonec zůstali sami tři, tak jak to mám nejraději. A ke všemu sprchlo, ochladilo se a páneček šel se mnou na prochajdu. No co si více přát. Ať to trvá věčně.

Jo a málem sem zapomněla. Budeme se dovolovat, tak mně možná nepustí páneček na net. Tak kdyby něco, tak neplačte a vydržte 14 dnů. Jó?

Akinka