Předvánoční pondělníček

Sem se asi zbláznila, že…

Tak to ani omylem. Jako ještě jste neviděli vánoční ozdoby v obchodech, ještě jste neviděli reklamy v telce? No, tak vidíte. A víte co já bych nechtěla? Aby to bylo jako každý rok. Páneček, jako správce mého e-shopíku, skvěle nachystán, teda v rámci možností, protože některý věcičky jsou umělecký díla, takže to není hop na koně a valíme….

Proto směřuji k tomu, pokud chcete nějaký hezký dárečky a neinfarktový dodání, tak si teda objednejte zavčasu. A co je v nabídce?

Můj e-shopík. Plyšák a nerezové stojánky.

Tak na začátku byl pes. Tedy plyšový pes. Tedy ne pes, ale Akita. Dostali jsme takový zajímavý dárek, který má představovat plyšovou akitu. No, každý máme jiné výtvarné a umělecké cítění, ale je fakt, že jsme si vůbec nebyli podobní. Tedy já a ten plyšák. A protože je páneček tvrdohlavec tvrdohlavej, tak si umanul, že když plyšák, tak pořádná akita a když pořádná akita, tak já. Myšlenky se srazily s myšlenkama a protože máme to štěstí, že sídlí v Brně firma s více než 100-letou tradicí, Moravská ústředna, vznikla plyšová certifikovaná hračka, ke které jsem stále modelem. Tak vlastně si dovolím nazvat toho plyšáka, plyšovou akitkou Akinkou. Jo, a možná i poletím do vesmíru, jak ten krteček, kterýho tam taky stvořili, vzpomínáte?

No a pak to už šlo ráz na ráz, tedy zase takovej šupec to nebyl, protože páneček je dost puntičkář. Takže čas mezi myšlenkou a reálným výrobkem někdy trvá i půl roku. Pánečkova zásada totiž je, že dokonalý tvor, jako je akita, nemůže nabízet v e-shopíku něco nedokonalého a předraženého. Takže postupně vznikaly nerezové šablony a stojánky.

Akita mockrát jinak

Majstrštyk se povedl, když našel páneček neskutečně šikovného řezbáře na ručně vyřezávanou sošku akity, pohled z an fesu, pohled from the front, atak. A pak zase kováře, kumihimoisty a jiné. No, mrkněte na e-shopík a uvidíte.

AKČIN-ESHOPÍK

Takže neváhejte a objednávejte. Ještě tam je pár vychytávek, tak je zavčas vychytejte. Těšíme se na vaše objednávky.

http://eshop.vseproakity.cz/

Jo, abychom nezapomněli, z každého nákupu z e-shopíku a nebo přes tento banner na našich stránkách v přírodní lékárně pro psy BARON.CZ, přispějete 3,33 % na léčbu týraných psů v dočasném domově RAFAEL.

AKI  a AIMI