RETRO pondělníček

Zdar jak nejvíc! Taky u vás vyvolává to ušmudlaný počasí takový vzpomínkový nálady? Že ne? Mně teda jo. Tak dneska bude těžká vzpomínačka. Já tedy byla ale dílko.

Co se dělo před třema rokama, teda v  říjnu 2013

Nový kelčáky a puberta

Cituji:

……..tak jednak mám už nový kelčáky, druhak jsem začala chodit do psí školy a třeťák jsem asi v jakési pubertě. Špizla jsem na net a opravdu to asi mám, i když je mi teprve 5 měsíců. Teda bylo ve čtvrtek.
“Mladí psi mezi šestým a dvanáctým měsícem jsou extrémně rozpustilí, hraví, ale také vzdorovití a umínění. Doba, kdy se podvolovali bez odmlouvání vůdci smečky, ať už psovi nebo člověku, je pryč. Nyní zkoušejí, jak daleko mohou zajít, například co se stane, když neposlechnou, a jestli by se mohli stát vůdcem smečky.” Tak teď teda nevím, kam až to vyhrotím. Uvidíme. Na vůdce smečky to ale netipuju.

Prášky na červíky

Cituji:

Jo a včera byla tedy dost prča, když mně chtěli naši dát prášky na červíky. Chi, chi, ještě teď se směju. Panička se někde dočetla, že to má dát do tavenýho sejra. Tak jsem ji ukázala, jak umím krásně olízat taveňák, aniž bych poškodila prášky.
Druhej pokus nebyl taky špatnej. Pochutnala jsem si na šunce. Potom si vzpomněli, že máme v té bíle skříni se světýlkem játrovku. Tož ta teda byla. Akorát ty prášky byly furt na zemi.
Potom ale zvítězila jejich inteligence nad mou žravostí. Páneček udělal z prášků prášek a ten zamíchal do sýrové a paštikové směsi a já to vzdala.

Co se dělo před dvěma rokama, teda v  říjnu 2014

Bonitačka byla hračka

Cituji:

Tak mám pro Vás pro všechny náramnou novinu. Absolvovala jsem úspěšně klubovou bonitaci a moji pánečkové mohou požádat o oficiální zápis uchovnění v ČMKU. Takže až nadejde čas, budu mít miminka, jako moje maminka. Takže tímto vyhlašuji výběrové řízení na potenciálního otce mých budoucích miminek.

Zadávací podmínky:

Věk: přiměřený   Původ: čistě japonská krev  DKK: A/A    Barva: červená   Bonitace: výtečná                             CHS(pánečkové): na úrovni  Povahové rysy: odvážný, sebevědomý, klidný, vyrovnaný, inteligentní, se smyslem pro humor  Termín VŘ: I. kolo do 30.4.2015

Co se dělo před rokem, teda v  říjnu 2015

No a tady jsou ty vzpomínku nejkrásnější.

Já mám ženicháááááá

Cituji:

Naši mně vybrali ženicha. To je fakt, se kterým nic nenadělám. Pozitivní je, že je krásný, úspěšný, zdravý, s DKK 0/0, rodově bez nemocí, japonsky kvalitní, obrovskej fešák a velkej kámoš. Takže jsem si užívala ty hárací začátky provokováním beznárokových psích jedinců u nás doma. Dost mě bavilo, jak se všichni natřásali, mohli se ukňourat a uvrtět ocásky. No, já jsem si taky občas kňourla, ale jen tak ze slušnosti.

Trochu jsem nechápala, proč mně na té vetce s určitou pravidelností odebírají mou krevní tekutinu, když o ni přicházím i přirozenějším způsobem. No, hodnoty 0,23 a 2,53 nějakýho progesteronu nechávali mne i okolí v klidu. V okamžiku, když jsem zaslechla v pátek v telefonu číslo 12, měla jsem strach, že pánečka trefí. Teda snažil se být velice klidný, ale jeho zrychlený tep jsem registrovala na dálku. Asi pojedeme za ženichem.

No šlo to, ale ne zas tak jednoduše

Cituji:

Asi máme s mým milým Sempou jiné nátury. Nám totiž prioritně nejde o sex, ale o spříznění duší. Takže jsme se úspěšně spřízňovali asi tak hoďku a půl. Musím se pochlubit, že v této fázi jsem měla svými chvaty sumo jasně navrch. Občas chasník předstíral, že chce naskočit, ale hra ho natolik pohltila, že toho nechal. Potom to naši pánečci vzdali s poznámkou, ať si to pískáme sami. A  to teprve nastala naše chvíle. Já jsem předstírala únavu vyčerpáním a ten lumpík Sempou toho dokonale využil. Je pravda, že jsem tedy nejdříve trpěla v poloze „sumo hadí ženy“, ale nakonec se mně podařilo postavit na moje vlastní nohy. Doufám, že v tom okamžiku začal fungovat ten optimální tok spermií a já se stanu šťastnou matkou.

Páč se to vše odehrávalo pod rouškou tmy, není bohužel k dispozici žádná kvalitní fotodokumentace. Na druhou stranu, byly to naše intimní chvíle, tak proč bychom to někomu ukazovali. A alespoň nebudeme nikoho pohoršovat.

Takže suma sumárům, za 25 dnů se dozvím, zda naše hrátky byly úspěšné, pokud ne, nevadí. Někeré porodily, aniž by počaly, tak já to třeba budu mít naopak. Uvidíme.

Tak mi z těch vzpomínek až zvlhly oči. Aimi nechápe a já jsem z toho celá zjihlá. Tak zase příště, jo?

Retro Aki a neretro Aimi