Sice okurková sezóna, ale…..

Dnes mám jediné téma-pořízení čtyřnohého kamaráda

Je pravda, že jsem byla v sobotu ráno už trochu nervéz z blížícího se pondělníčku. Proč? Protože se toho nějak moc neděje. Prostě zážitkově okurkové období. Jednak je ráno dlouho tma a večer zase brzo, tak toho moc na prochajdě nezažijeme a nevyfotíme. Druhak jsou naši během doby, kdy není tma, v rachotě a třeťak jsme nějaké moc hodné. Řekla bych, že se nadechujeme k nějaké extra lumpárně.

A do toho, pic kozu do vazu a psa do ocasu. Jako z nebe spadla na fejsu tato zpráva:

Krásný den Vám přeji,
po zkušenostech za poslední roky jsem se rozhodla uspořádat seminář pro “Budoucí majitele psů” . Na našich kurzech se setkávám s klienty, kteří jsou mnohdy neštastni, vybrali si pejska, který se jim líbil v encyklopedii, aniž by přemýšleli nad povahovými vlastnostmi plemene, zdravotními problémy apod.

15966285_1255637474482466_8309173891798468979_n

Co je na tom tak zvláštního? No všechno. Je to super nápad, protože ne každý, tak jako naši pánečkové, mají jasno jakou rasu chtějí. Jejich výběr bývá spíše impulsivní, podpořen nějakým příjemným zážitkem v televizi, nebo ve filmu. Snahou oslnit okolí, vyrovnat se a nebo nejlépe předběhnout souseda (šéfa by si asi nedovolili). Neuvědomí si, co znamená příchod nového člena do domácnosti. Jak to změní jejich zaběhnutý řád a jaká je to odpovědnost.

A pokud se urodí taková skvělá myšlenka v hlavě jedné z nejlepších handlerek minimálně v Evropě, ne-li v širém světě, ale hlavně majitelky a aktivní trenérky Psí školy K9, školy s 20-letou tradicí, tak je to celkovej mazec.

Co vlastně K9 všechno nabízí? Prostě vše na co si vzpomenete. Výcvik poslušnosti, agility, handling-přípravu na výstavy, hlídání, denní škola-školka, ubytování , socializace v terénu,semináře, poradenství, výcvikové pobyty, atd. Prostě vše pro nás čtyřnoháče.

A jak k tomu vlastně majitelka Gabča Pavlíčková přišla? Tady si můžete přečíst její vyznání:

Na cvičák jsem začala chodit v 6 letech s kříženečkem Atosem, který vypadal jako chodský pes. Za výborné vysvědčení jsem od rodičů dostala krásnou psí slečnu německého ovčáka. A tak začala další etapa mého života. Pokud jsem nebyla „na smrt“ nemocná, nevynechala jsem jediný den, kdy bych netrénovala a necvičila. Začla jsem se účastnit závodů, zkoušek a „vypracovala“  jsem se na výcvikáře. A od té doby jsem byla posedlá myšlenkou až budu „velká“ otevřu si svůj vlastní cvičák… V roce 1998 se sen stal skutečností a já jsem otevřela naše  první cvičiště :)

Se psy svých klientů jsem složila desítky zkoušek poslušnosti (NZŘ, IPO,  SchH), bonitací, chovností.

Našimi kurzy prošlo již na tisíce spokojených klientů :)

Téměř 15 let jsem se věnovala své chovatelské stanici, která v chovu plemene tosa inu a brazilská fila patřila k nejúspěšnějším v Evropě.

Aktuálně se věnuji a snažím pomáhat klientům nejen u nás, ale i v zahraničí, výchově psů, správné socializaci, připravit pejska na výstavní kariéru a handlingu.

Píši také články do odborných časopisů, několikrát jsem byla hostem televizních pořadů na téma psi a výcvik, bojová plemena.

V naší psí škole přijímáme všechna plemena psů, včetně kříženečků!

Víme, že žádný učený z nebe nespadl, proto je náš přístup ke klientům individuální!

K tomu již snad není co dodat.

Takže dvounoháči, kdo si chcete pořídit psa, neváhejte a navšitivte tento seminář. Kdo  již pejska máte, neváhejte a využijte širokánské nabídky K9. A pro fajnšmekry připomínám, že se pomalu zaplňují dva výcvikové víkendové pobyty v Podhradí, které žádný jiný pobyt nenahradí. Blíže na http://www.psiskola-k9.cz/vycvikove-pobyty/.

A teda abych vás neošidila i nějaké naše fotečky….

AKI a AIMI