Smečka se nám rozrůstá

Máruška

Tak pokud jste si mysleli, že někerá z nás má mimča, tak to teda hop na špek. Smečka je myšleno včetně dvounoháčů. A tak tedy našemu blázínkovi Matýskovi (synovi od pánečka) a jeho slečně Pavlínce se narodila malá Maruška. A taky se narodila hodně malinká, jak naše AIMI. Ale strach nemáme, páč to bude určo stejná bojovnice. Dyť se na tu naši Aimušu podívejte, jak doběhla všechny svoje sourozence, tedy kromě pánů synů AKIA a AKITA, který teda, vzhledem ke svému pohlaví, asi nedohoní.

Naši se šli za tím dětským štěndem podívat a nás nevzali. Neskutečná diskriminace, prý tam psi nesmějí. Nechápu teda proč, ale to je tak vše, co s tím můžeme udělat. Ale my si na ni počkáme a už se docela těšíme.

Ellie

To je starší štěndo od paniččina syna Lukiho a jeho ženy Leničky a ta je stará jako já, teda trochu mladší. 4 roky bude mít až 13. srpna, takže by mně ještě mohla chodit pro pivo, teda kdybych ho pila. Byla u nás minulý víkend a řeknu vám, že je to teda mazec. Samej křik, pištění a lítání, až mě to teda občas dost irituje. Teda nevím přesně, co to znamená, ale páneček to říká vždycky, když se mu něco nelíbí.

No, a Ellie bude mít v srpnu sestřičku, takže to bude, děcka, u nás pěknej babinec. Až se tady sejdou všechna mrňata, tak nás bude 6 bab a 1 páneček. Hmm, tak to mu teda vůbec, ale vůbec nezávidím.

Čus bambus. A+A