Smečka

Nový kelcny a puberta

Nazdar moji milí obdivovatelé,
tak jednak mám už nový kelčáky (podívat se můžete na fotce), druhak jsem začala chodit do školy a třeťák jsem asi v jakési pubertě.

Tak jsem se špizla na net a opravdu to asi mám, i když je mi teprve 5 měsíců. Teda bylo ve čtvrtek.
Mladí psi mezi šestým a dvanáctým měsícem jsou extrémně rozpustilí, hraví, ale také vzdorovití a umínění. Doba, kdy se podvolovali bez odmlouvání vůdci smečky, ať už psovi nebo člověku, je pryč. Nyní zkoušejí, jak daleko mohou zajít, například co se stane, když neposlechnou, a jestli by se mohli stát vůdcem smečky.
Tak teď teda nevím, kam až to vyhrotím. Uvidíme.
Na vůdce smečky to ale netipuju.

V každým případě si se mnou naši užívají.
Přijeli jsme do školy, ne, a Gabča (rozumějte říďa školy) mně hned gratulovala k prvenství na výstavě.
Tak jsem byla hned středem pozornosti.
Pak tam bylo zase cizích hafanů, až mně čenich přecházel.
Panička si tedy se mnou užila. Jednak jsem ohluchla, dělala jsem, že rozumím pouze japonsky a zajímalo mne vše kolem, jen ne výuka. Jo a ještě jsem hlídala pánečka, aby se mně neztratil. Tak uvidím příště, budu se muset mírnit, nebo mně vyrazí.

Prášky

Jo a včera byla tedy dost prča, když mně chtěli naši dát prášky na červíky. Chi, chi, ještě teď se směju. Panička se někde dočetla, že to má dát do tavenýho sejra. Tak jsem ji ukázala, jak umím krásně olízat taveňák, aniž bych poškodila prášky.
Druhej pokus nebyl taky špatnej. Pochutnala jsem si na šunce. Potom si vzpomněli, že máme v té bíle skříni se světýlkem játrovku. Tož ta teda byla. Akorát ty prášky byly furt na zemi.
Potom ale zvítězila jejich inteligence nad mou žravostí. Páneček udělal z prášků prášek a ten zamíchali do sýrové a paštikové směsi a já to vzdala.

Tak to by asi pro dnešek stačilo.

Tak zase příště………

    PředcházejícíNásledující