Stříhání metru

Nevím sice, co to stříhání metru znamená, ale podle výrazů našich to nebude nic příjemnýho. A protože jim lehce vlhnou zraky a vždycky mě při té debatě hladí a pak se muchlají s děckama, budete to mít asi s náma něco společného. Pomaličku si to rovnám v hlavě, ty návštěvy, focení, muchlování a tak si ty mimča čím dál víc hlídám, stále je počítám a snažím si to s nima užít, jak nejvíc. Pravidelný pobyty na zahradě  před boudou celé naší smečky jsou sice náročný, ale taky zábavný. Rozprchnou se na všechny světový strany a pak teda máme s pánečkem dost fofr. A já za to nemůžu, ale musím si vždycky vybrat nějakýho mýho lumpíka a trochu ho pomasakrovat. A oni řvou, jak kdyby je někdo vraždil, páneček pak křičí na mě a rázem je tu rambajs, jak v rómské osadě.

Trochu intimní hygieny

Asi čekáte, co ze mě vyleze. Tak když to nikde nevykecáte, prozradím vám tajemství.

No prostě, jak mě páneček krmí 5 x denně, vybranými různorodými delikatesami i nedelikatesami, mívám zažívací potíže. A protože nejsem žádná blondýna z televizní reklamy, používám pro rychlou úlevu od nadýmání a plynatosti nejstarší lék, pod názvem PRD, je lepší, jak pětikačka doktorovi. Ti více stydliví, ať naskočí při dalším nadpisu. No, a protože provádím léčbu opačnou částí těla, než mám nosánek a ještě nasměrovanou do prostředka pokoje, dokážete si představit, jak na tyto ticháčky hlavně panička reaguje.

Ale nakonec je všechno jinak. Protože je páneček velice zvídavý, objevil článek, který staví mou plynatost úplně do jiného světla.

Cituji: Je to možná těžko uvěřitelné, ale podle posledního průzkumu může být prdění prospěšné nejen pro vás, ale i pro vaše okolí. Prdy můžou napomáhat v boji proti rakovině, ale i jiným nemocem. Podle výzkumu je sirovodík obsažený v prdu prospěšný, protože je přítomný jen ve velmi malé dávce. A právě tyto malé dávky sirovodíku vypuštěné do vzduchu můžou být prevencí proti rakovině, demenci, nebo srdečnímá infarktu.
Ti chápavější již pochopili, co z toho vyplývá. Já jsem vlastně takový psí doktor.

Konečně zase trochu prochajda

Ve čtvrtek se páneček rozhodl, že necháme děcka poprvý samotný doma a půjdeme na delší prochajdu a nákup. Vzhledem k tomu, že při spánku mají pravděpodobně z bezpečnostních důvodů obleženy všechny východy z domu, nebylo to jednoduché. Nakonec se však zadařilo a já mohla po dlouhé době běhat s větrem o závod. Moc velká paráda.

Fotky, které nepotřebují moc komentářů

Z předposledního společného pondělníčku vás zdraví

AKI, AIMI, AKIRO, ASUKA, AKIO a AKITO