Suprový prodloužený víkend

Ranní návštěva pošty odstartovala suprový víkend

Asi se ptáte, jak je to možný. No normálně, ne? Prostě kdo četl poslední pondělňajs ví, že byla moje AIMI na RTG DKK. No, a panečku, vyjádření doktora Pepříka bylo super truper fofrovka. I když jsme měli náznaky dobrého výsledku, je to vždycky názorová loterie.

Strašně jsme se těšili na třídenní turné na Nitranském výstavišti. Vykoupané, navoněné, nachystané, nabalené, plné očekávání jsme nastoupili do našeho smečkového vozu. A v ruce výzva k vyzvednutí doporučeného dopisu, dle PSČ jasně naznačujícího, odkud vítr vane. A tak jsme to risknuli. A výsledek nám zvednul náladu. Resumé – DKK – A/A.

Pátek – PRESIDENT CUP 2017 – NITRA

Taková rozjezdovka. Setkání s milými přáteli, rozhodčí pan Václavík, začátek až po obědě, co si více přát. No, možná nižší teplotu v pavilonu, páč to jsou výstavy vnitřní. Já jsem teda byla v poho. Nemáme ambice být presidentkami zeměkoule, tak pokud není něco echt, nemáme problém. Takže se ani nesnažíme vloudit do přízně rozhodčích, nezubíme se na ně a ani jinak se nepřipomínáme. Prostě my to neděláme. Já dobrý V2 res. CAC, no AIMI teda, holt je to začátečnice, takže to nestálo ani moc za štěk.

Sobota – GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER SHOW 2017- NITRA

Super hotel, klimačka, balkónek a trochu pozdější začátek. Nejdříve jsme mysleli, že pozdější, ale nakonec i opožděný. Pařák ještě větší než v pátek, rozhodčí p. Fintorová z SK, velice sympatická dáma se zajímavým slovním ohodnocením. No, zkrátím to, já opět dobrý V2 res. CAC a AIMI teda, holt je to začátečnice, ale o štěk lepší než v pátek.

Mimo výstavní zážitky

Hej, asi se mi to nepodaří stopro popsat a fotodokumentace není. Zážitek však neskutečný.

Pro ty,kteří mají představivost.

Obraz první. Suterén hotelu, my a přivolávaný kompletně prosklený výtah. Místo prázdné kabiny přijíždí dvounoháč se statným psem. Pokrčí rameny, ukáže na psa a odjíždí. Střih. Pohled na AIMI, která s výhrůžným pohledem sleduje odjíždějícího samce.

Obraz druhý. AIMI nechápe, kde zmizel pes a zkoumá prázdnou výtahovou šachtu.

Obraz třetí. Přijíždí prázdná prosklená výtahová klec, psa nemaje. Aimi nechápe, nezná jméno Copperfield, nevidí psa, avšak při vstupu do klece zřetelně cítí jeho stopy.

Večerní zážitek-Festival chutí Nitrianskeho kraja a Jahodová Nitra

Tak to byl mazec. Lidí, jak nejvíc, dětí dvakrát tolik a našich obdivovatelů asi ještě o dva víc. Jednak jsme byly obě vyhlazený do leskla, druhak naši málem začali vybírat za pohlazení éčka a třeťak ve finále proběhl bubenický, brazilský karnevalový průvod, bo co.

Neděle – DERBY  WINNER SHOW 2017- NITRA

Nebudu vás napínat. Co myslíte, jak to dopadlo? No jasně. Přesně tak, jak v pátek a v sobotu. Tentokrát byla rozhodčí paní Frnčová, kterou máme neskutečně v oblibě. Ale ona prý, ale to je asi jen pomluva, miluje akity žíhaný. Ovšem nám to vůbec, ale vůbec nevadí. Takže já opět V2 res. CAC a AIMI jsme nechali již pro jistotu na střídačce. Je to prostě ještě dítě a už toho bylo dost.

Omlouvám se za dlouhatánský pondělníček. Snad vás pobavil.

Ucaprcaná AKI a spící AIMI.