Tak teda zdarec jak pes

Půba má narozky

Tak teď už su zdatná adolescentní, pubertální a zároveň dospívající fenečka, páč jsem měla v sobotu 1 rok, což značí dle odborných pramenů, že jsem dosáhla 16 let věku člověčenstva a tím pádem u mne nutně musí docházet k napětí mezi fyzickou a sexuální dospělostí, sociálně psychologicky se teprve hledám, postupně budu konsolidovat duševní život, krystalizovat postoje (asi výstavní) a názory a budu snad rozumově zrát. A to mně teda, do psí boudy, podržte a páníčci k tomu dopomáhejte. Doufám, že to všechno všichni přežijeme ve zdraví. Takženc celej tejden přehlušily ty bujaré oslavy mých prvních narozenin.

unnamedunnamed2

Tak, abych na něco nezapomněla

Jednak sem dostala dort, teda jenom půlku, druhou prý až v neděli, abych se z toho nepoexkremetovala. Druhak sem dostala úplně špicovní mičudu, s takovou prý budou hrát kdesi v Brazílii nějaký mistrovství, a třeťak jsme jeli na moji počest na výlet.

Normigo, zase tou modrou kistnou co furt sebou hází a já musím mít na čumáčku jakýsi pásky. Stejně to vydržím jen cestou kolem řidiče a pak si je mazaně sundám.
No a v Jedaskách u rybca (myslím rybníka), tak to je teda moje hřiště. Zase se mnou všichni kochali, psi zírali a kňourali a já jako, že mně to moc nebere a tak.

V hospodě u oběda mně majitel restaurace nalámal na tu oslavu dva výborné oplatky, co normálně dávají pánečkům ke kávě a laškoval se mnou, jak kdybych byla nějaká blonďatá lidská osmnáctka. A potom jsem taky dostala ochutnat vanilkovou zmrzku včetně kornoutku, až jsem měla strach co mi to udělá se střevní mikroflórou. No a pánečci mně furt muckali, hladili, omatlávali a pusinkovali, až už mně to lezlo na moje pohárající nervíky. Ale celkově to bylo to mocinko, mocinko, fajn. Už bych mohla klidně slavit další.

Tolik zájmu a lásky jsem ještě snad nezažila. A to jí teda běžně mám dost. Večer jsem z toho byla tak na káry (jako unavená), že sem sebou pleštila na dlažbu, a spala a spala a spala.

Takže dost betelnej radovanec, oslavovanec a víkendovec.

Vaše půba AKINKA.

    PředcházejícíNásledující