Tak to byl teda víkend

Já snad fakt budu jednou hvězda

Do teďka jsem na tom byla jak páneček na fotkách. Ať jsem se tvářila na výstavách, jak chtěla, často jsem byla ta druhá. Pánečkovi jednou řekli u fotografa, že krásní lidé nejsou fotogeničtí. Mně zase, když chtěli uklidnit po rozporuplném výstavním verdiktu, tvrdili, že pes, který vyhrává od mládí, ve zralosti stagnuje, a naopak méně úspěšné štěndo ve vyšším věku zraje jak víno. Páneček fotografovi doteď nevěří, já věřit začínám. Tedy, že zraju. Pro ty, co nečetli moji výstavní zprávu, zopakuji výsledek.

GRAND PRIX SLOVAKIA 2015

Děkuji rozhodčímu p. Tiborovi Havelkovi za krásné V1, i když prozatím bez dalších ohodnocení.

DERBY WINNER SHOW 2015

Děkuji rozhodčímu p. Dušanu Paunovičovi za hodnocení excelent a krásné 3 místo.

Slnečné jazerá Senec

Zastavili jsme se po cestě na těch jejich oblíbených jezerech. Teda mě to zase tolik netáhne. Potkali jsme za celou dobu 1 (slovy jednoho) celého psa. Nechápu. Vyštvali mě do vody, což zase já tolik nemusím, ale přišlo to v tom teple vhod. A hlavně jsem zase budila pozornost víc, než ty mladý holky, co sice mají plavky, ale vypadá to, jako by je neměly. No ale ve finále jsem toho měla už opravdu plný drápky. Proto je dneska pondělníček trochu opožděn. Spala jsem a odpočívala, víte?

Jo a do třetice dobrého

Tak to vypadá, že se asi na podzim vdám. Mám vybraný dva ženichy, ale nemohu se nějak rozhodnout. Respektive mně se líbí oba dva, ale, to uznáte, asi neklapne. Tak to nechám na radě starších. V každým případě, kdo si plánujete koupit od nás štěndo, tak si to nechte projít hlavou. Pokud to vyjde, tak budou na světě v prosinci. Takže za chvilenku asi začneme brát rezervačky.

Jo a vlastně ještě nějaký fotky, že

Ahojky Aki