Tak už su zase tetka

Paráda

Tak si představte, co je u nás novýho. No, asi Vás to trklo z velkýho nadpisu. Faktiš, moje starší ségra ATORI má mimča. Furt nic a najednou ric – pic a jsou na světě.

Dne 25.1.2015 se jí narodilo 8 krásných štěňátek. 3 fenečky červené  a 5 psů červené barvy. A je to mazec. Štěňátka jsou samozřejmě opět čisté japonské krve. Matka: Atori Petaki Kensha (to je ta má starší ségra) a Otec: Y´Kenjiro Go Akogareno (rodiče import Japonsko) – tak toho zatím neznám.

Já už se asi faktiš těším na ty svoje pimprlátka, teda pokud ňáký budu mít. No, jak říká ten bača: “Nič neviem, ale volačo sa chystá”. Nenápadka jsem zaregistrovala, že se naši rozhlíží v terénu po nějakém vhodném ženichovi. Ale ticho, nic nevíte, budu pátrat dál a když, tak vám to štěknu. Nebude to jednoduchý, páč máme vysoké nároky a to nejenom na ženicha, ale i na celou jeho dvounohou i čtyřnohou blízkou i vzdálenou rodinu. Zas je dobrý, že už teď někeří vědí, že se jich to netýká. Hi, hi.

Žůžo, žůžo dobrodrůžo

Konečně je toho bílýho nesmyslu až po moje sličná kolínka. A to je teda dost žůžo. Pelášit tou bílou peřinou, zarazit si čumáček do sněhu a za běhu lovit zatoulané myšky. A naši ten můj přešťastný pokluseček nestíhají a já je na tom lanisku táhnu na všechny světový a oni sou udýchaný, spocený až mezi půlkama a já nee. Tak to je teda život životů. A největší paráda nastane, až se setmí, to je potom dobrodrůžo, naši vidí před sebou jenom to moje blikátko a bílou prdelku, tedy pokud si na ni posvítí a já je neomylně a statečně a důležitě vedu stopu za stopou až domů. A oni mně střídavě chválí a nadávají, když jim to klouže a máme se všichni moc rádi a je nám obrovsky fajn.

Radostná zprávička

Tak mám takovou radost. Asi pojmenuju tento rok rokem hodných dvounoháčů. A pročpak to, se tážete? No páč se objevil další nakupující na BARON.CZ.

A tak s dovolením znovu zrekapiturulíjuju to, co už skoro všichni víte.

BARON.CZ je suprová přírodní lékárna pro zvířátka. Pro psy, kočky, koně, ryby, ptáky, plaze a hlodavce. Mají tam nejen barf, doplňky stravy, přírodní lékarnu, ale i pamlsky, strojky, nůžky, a tak. A na mých stránečkách je takový blikající obdélníček (říkají tomu banner, či co) a přes ten, když si od BARONA.CZ něco objednáte, tak přispějete čáskou ve výši 3,33 % z celkového nákupu na léčbu týraných psů v Dočasném domově RAFAEL. Tak se tam, prosím, na ty jejich stránečky koukněte a třeba se Vám tam něco bude hodit. Pejsci Vám pak budou náramně vděční. Díkec, jak nejvíc.

Políbení múzou

Snížku, snížku bílý, vydrž ještě chvíli.

Dopřej nám té radosti, klouzat se a řádit,

zahodit svý starosti a na lukách se bavit.

Radost mají pesani, šťastní jsou i lidi,

všichni venku dovádí a to se mi líbí.

Hmm, a tak asi zvonec a všechny zdraví Akinka Há.