Trénování hlídačky

Zodpovědnost nade vše

Nazdárek moji milí fanoušci.
I když mám samurajské kořeny, tak mám nějakou slabou vůli.
Chtěla jsem opravdu přehopsat na ten slibovaný měsíčník, ale došlo mi, že mezi svátkama budu mít asi dovču a tak by se nám z toho stal „ročník“ a to si zase mezi nama nemohu dovolit.
To bych úplně ztratila reputaci a vy infáče co se děje.

A někteří by prý dosahovali velice špatných pracovních výkonů, kdyby pondělník nedorazil a to si já vůči Miloušovi, Bohoušovi a Andrejovi nemohu dovolit, páč by z toho mohla být mezinárodní zápletka. A potom by mohl Milouš urazit Šinzó Anebo, což jak všichni víme je ministerský předseda Japonska, a protože Japonsku už vyhrožuje kdekdo, Rusové kvůli Kurilám, Severní Korea kvůli sankcím a tak, mohl by se dožrat a pohrozit něco nám a Miloušovi a to já bych nechtěla.
Tak teda dost politiky.

Tma mně neba

Tak během týdne celkem nuda, pánečci odcházejí, když je tma a když odpo přicházejí je tma zase, takže žádná sláva.
Tak jsem jim to jeden den decentně zpestřila, chytla mně čtivá, tak jsem si přelóskala, co bylo na stole. A abych náhodou něco nečetla dvakrát, tak jsem si to hned označila natrhnutím. No neměli radost, páneček se mnou zas chvilku nemluvil a já raději ani nedutala.

Školička, Fík a blázínek Mates

No a potom přišla zase ta naše sobotní školička, zase moc velkej mazec. Akorát páneček odjel kamsi do práce a přijel až na konec cvičeníčka.
Ale su fakt moc šikovná, hlavně o přestávce. Různě tam cvičíme povely a ovládání se před ostatníma a tak.

No a taky už začínám trénovat hlídačku. Tak třeba jsem chvilku hlídala školu a místní pohostinství u Zuzky. Ta Vám má jezevčíky, snad stoletýho nevrlýho Fíka, který si nechce hrát a malou Maggie, ta zas furt cvaká zubama, jak se mně asi bojí. Ale jinak tam má Zuzka teplo, říká po vycházce páneček.

Jo a taky jsme navštívili toho našeho blázínka Mates, co mně hlídal, když sem byla mimčo a říká si trenér. No ten zase dělal pitominy, já padám.

A jinak se už těším na zimu, prý bude víc toho studenýho bílýho nesmyslu, co jsem už trošinku ozkoušela.
Tak to bude asi zábavička.

No a to bude asi všecko, vlastně ještě se musím přiznat, že strašně ráda zabavuju paničce pelíšek, jak se zvedne, tak jsem tam.
A dělám jako, že nic a je to sranda, jak mně odtam doluje.

A pozor, taky jsem stala Komeťákem, ještě moc nevím co to je, ale asi mně to bude bavit.


Jedeme Brno, jedeme.

Vaše Akča.

    PředcházejícíNásledující