Tři Grácie a já na Lukách s K9

Luka, Luka, ať už je zase září, čekání jsou hrozná muka

Tak jsme se potřetí zúčastnili výcvikového pobytu se školou K9 Gabči Pavlíčkové. A zjistila jsem, že všichni zrajeme jak víno. Šéf rekreačního střediska se neustále překonává  a vaří pro dvounoháče čím dál větší dobrůtky, trenérky jsou plné trpělivosti, odvahy a teplého slova, dvounoháči jsou družní a přátelští a desítky různých plemen občas pouze řeší různorodost pohlaví, rozvážné stáří a nerozvážné mládí. No prostě paráda.

Kdybych to měla jednoduše shrnout, tak i přes částečnou nepřízeň počasí to bylo super. Faktiš jsem již vyspěla, zmoudřela, krásně cvičila, pěkně papala, akorát teda moc nespala. Semo tamo jsem musela umravnit nějakou tu fenečku, co se motala moc blízko, některým klukům jsem pobláznila hlavy a jiné psí orgány.

Bylo tam plno soutěží, legračních i nebezpečných, pro čtyřnoháče i dvounoháče, no prostě super truper.

Takže, kdo s námi nebyl, ten pochybil, ale je fakt, že to tam taky není nafukovací. Tak se raději už hlaste na září. Abyste mohli být na takové pěkné společné fotečce.

 Dneska to už nebudu kazit žádnýma svýma moudrama.  Gábinko, Terinko, Lucinko a všichni ostatní, všem moc a moc děkujeme. Akča