Vánoce a dovča

Tak jsem to už ze sebe trochu setřepala

Ještě včera ráno jsem byla přesvědčená, že se můžu na nějaký pondělníčky vyprdnout. Totiž, abych vysvětlila v čem byla ta potíž, tak je to zcela jednoduché. Včera jsme přijeli z dovči, unavení jak nejvíc, mozkovnu vyprázdněnou z důvodu dlouhodobé fyzické námahy a přesto jsem dvě hoďky dávala dohromady pondělňajs. A co myslíte, že se stalo. No prostě při předposledním ťuknutím drápkem mi zůstalo z toho všeho jen pár vět, které jsem psala závěrem. Chápete to? Já teda ani omylem, myslela jsem si, že to je pondělníčkový rekviem. Takže se pokusím zmáknout to napodruhý.

Vánoce a vše kolem

Takže jenom letem světem. Klasika, na Štědrák pánečkova máti a na 1. svátek vánoční zbytek smečky včetně malé Ellie. Jistě chápete, že druhý svátek jsme byli všichni trochu grogy.

Krásná dovolená v Orlických horách

Měla jsem zde taky  takový pěkný místopisný povídání o Orlických horách a místech které jsme navštívili, ale bohužel, “bolo, bolo a už neni”. Ale myslím, že vám budou stačit i fotky. Byli jsme nahoře i dole, šli do kopce i z kopce, ve sněhu i na ledu, ale super. Tak tohleto byla nelehká cesta na Rozhlednu po Lázkem. Nahoru jakeš-takeš, dolů horor.

Suchý vrch. Skoro tisícovku nad mořem. Na rozdíl od rozhledny jsme jeli napřed autem, potom mazaně pěškobusem z kopce, ale nazpět tedy nic moc. Je to vidět na našem šťastném indiánském tanci na závěr.

Cotkytle a lyžařský vlek Gansberg

No, jak říká páneček, taky pěknej hang (cesta do kopce). I když největší byl asi na tu rozhlednu a paní, kterou tímto výrazem páneček obšťastnil, si myslela, že na ni hovoří jazykem jiného kmene. Ale zase si tam celá sestava, včetně našich přátel s JRT Žofkou, tréninkově oslavila Silvestra.

 A co závěrem

Naši byli spokojení, protože se svými přáteli prořechtali celou dovolenou, něco vykládali o krevních skupinách, ale v nemocnici naštěstí nebyli. My jsme byly všechny tři ucaprcaný, jak nejvíc, ale domácí vzduch nás tak probudil, že zase lítáme  jak šílený. Takže ještě pár obrázků kolem hotelu.

Krásná dovolená.

Vše nej do roku 2017, zdraví, štěstí a lásku přeje AKI a AIMI