Ve dvou se to lépe táhne, aneb výstava NITRA 2016

Očista těla a duše

Tak jsem už celý týden cítila nějaký lehký vibrace nervozity našich pánečků. Jednak jsme nějak častěji trénovali běh, postoj, zuby a tak, druhak jsme trénovali se zlatým obojkem (dokonce i AIMI) a třeťak to vyvrcholilo smáčením našich ctěných kožichů. Asi teda bude nějaká důležita výstava.

Byly jsme krásně čisťoučké, voňavoučké jak na těle, tak i jako nezkažené holky na duši.

Hurá směr NITRA

Ráno, raníčko celá smečka brzo vstala a na cestu do Nitry se vydala. (Bacha zase kolem mě prošlo to básnické střevo). Naši se moc těšili, páč už dopředu věděli, kteří akiťáci se výstavy účastní. Ale skutečnost předčila očekávání. Normálně nás přijeli pozdravit naši fanoušci ze Slovenska. Všichni nás moc potešili a raději je nebudu ani vyjmenovávat, abych na někoho nezapomněla.

Sobota-GRAND PRIX SLOVAKIA 2016

Tak tady jsme měli fazónu. I to moje střeštěný děcko. Páneček má sice asi popálený ruce z vodítka, jak Aimi zabírala v běhu, ale jinak byla moc šikovná. No a moje rozvážná maličkost též.

AIMI – Velmi nadějný 1, PUPPY WINNER 2016   AKI – V1, Res. CAC, Res. CACIB

Neděle-DERBY WINNER SHOW 2016

AIMI – Velmi nadějný 1,    AKI – V2, Res. CAC

Návštěva Akirky

Akirka je jedna z mých dcer a shodou okolností bydlí kousek od Nitry. Tak jsme se tam všichni vydali na návštěvu. Akirka měla velkou radost. Dračice Aimi během vteřiny zhodnotila situaci, zjistila, že má váhově trochu navrh, tak to Akirce dávala řádně najevo. I když to občas vypadalo všelijak, bylo to takové sesterské dlachnění. Jsme rádi, že se má Akirka dobře a že ji mají rádi.

Cesta domů, zastávka v Blave

Asi všichni pochopili, že myslím Bratislavu. To víte, dva dny na Slovensku…. Prochajda byla rychlá, budili jsme pozornost na každém kroku. A protože byla Aimi fascinovaná holubama a málem se nám udusila na obojku, tak jsme raději jeli domů.

Pekný víkend sme prežili.

Víkendové šampiónky AKI a AIMI