Víkend blbec

Blbec den

Tak jsem už konečně pochopila, co tím míní páneček, když říká, že měl den blbec. Napřed jsem si myslela, že měl nějaký blbec svůj den, ale po tomto víkendu už vím, že se nejedná o žádnýho blbce, co měl den, ale den, který se choval jak blbec. Tedy abych to zdokonalila, tak si dovolím štěknout, že to byl blbec víkend.

Pařák jak nejvíc

Tak už jsem za ty tři roky života zažila hodně, ale čehož je moc, toho jest příliš. Jeli jsme zase na nějaký delší výlet. Poznala jsem to samo podle toho divnýho pobíhání, chystání, uklidňování, nakládání a odjíždění. Teda ne, že by se nám zrovna nějak moc chtělo, ale když pánečci zavelí, tak je veškerý odpor v …… No, opravená klima v autě to jistila, tak jsme valili, jak nejvíc. Poslední pozitivum nastalo v okamžiku příjezdu do Penzionu Piano Ranch, normálně jsem to poznala, tam jsem spala před mou první výstavou v roce 2013. Tvl. tam byl takovej pařák, to nebylo pro bělochy a mezi ty se teda počítám. Nejdříve jsme večer potupně zalehli s Aimi na dlažbu sociálního zařízení a potom jsme to statečně do rána odfuněli střídavě na kobercu a střídavě s pánečkem na posteli. Ale nemělo být celému našemu trápení konec. Abych tedy neublížila panu majiteli, mají tam zvířátka a pejsky rádi, stále to tam zvelebují, vyhnali to v jednom místě na “štok” a to moc hezky. Samo, že nemohli tušit, že při našem pobytu bude takovej pařák a tak nám to tam nezklimatizovali.

Akita začíná na písmeno “A”

Jeli jsme na výstavu, to jste už asi pochopili. Kromě toho, že jsme jedničky, tak máme převážně výhodu v tom, že jsme v abecedě první a podle toho se také vystavuje. Takže jednoduchá matematika a předpověď počasí se shodli na tom, že budeme hotoví dříve, než začne největší pařák. Bohužel omyl byl pravdou, všechno bylo jinak a před námi vystavovalo v kruhu asi milion divných holých ras a my akity trpěly, trpěly a trpěly. Pokud si myslíte, že to tím skončilo, tak vás mohu uklidnit, že ne.

Brexit a Izrexit

Tak mne to nějak napadlo přirovnat k referendu v Anglii. I tam rozhodli nevratně, i tam něco odmítli. Takže na vysvětlenou. Paní izraelská rozhodčí zcela popřela moje skvělé výsledky z Nitry a tím se mne natolik dotkla, že jsem se rozhodla v neplánovaném, rychlém smečkovém referendu odmítnout jakékoliv další vztahy s Izraelem . A to s okamžitou platností. Tak a má to.

Ale mezi námi, jiný kraj, jiný mrav, že. A taky přej a bude ti přáno. Já si to vynahradím někde jinde. A ještě pro přesnost AIMI obdržela opět VN1 společně s krásným slovním hodnocením, takže zachránila reputku naší chovky.

Ne ne ne

No, konec víkendu blbce to nebyl. Na zpáteční cestě nás chtěl vybourat neurvalý řidič, pro kterého slovo zipovat znamená pravděpodobně pouze informace jeho manželky, že má rozeplý punt, urazil nás šéf Motorestu TEMPO u Benátek nad Jizerou, zde si udělejte poznámku NEJEZDIT, který nás nechtěl pustit do restaurace (rozumějte nás akity), páč je to nehygienické, ač mu tam volně pobíhaly slepice (2 vyběhly z restaurace) a vedle dětského hřiště se spokojeně pásly kozičky, koza, kozel a osel (nemyslím dotyčného) a nebezpečně syčela volně ložená husa. Také nás potkalo několik dost hustých průtrží mračen a výkyvů teplot z 33 na 17 a zpět na 33 stupňů.

No, nemám už ani sílu na nějaký moudrosti. Tak raději až příště.

Zcela teplotně vyčerpané a výstavně nespokojená AKI a úspěšná AIMI.