Všechno špatný je k něčemu dobrý

Tak snad to ještě stihnu, aby z pondělníčku nebyl velký opožděníček, anebo, nedej bože, až úterníček. Proč takové zpoždění? No jednak sem nebyla přes víkend doma, druhak sem byla z toho víkendu celá rozkokošená a třeťak se mi vůbec nechtělo.

Pravdivé přísloví

Tak teprve o víkendu jsem pochopila, cože to ten páneček pořád mele. Totiž ono se může klidně přihodit,  že vás něco zklame, ale na druhé straně hrozně potěší. Vono totiž někdy není bez zklamáníčka toho potěšeníčka. Dost dobrý jinotaje, že?

Dobrá, tak jasněji. Kdo čte ty moje týdenní štěky, tak ví, že jsme se dlouho rozhodovali, jestli jet na tu výstavu do Nitry nebo ne. Panička byla proti, páneček byl nejistej, já celkem dost vylínaná, ale bez nějakýho světovýho názoru. Voni si stejně ti moji udělají, co chcou, tak co bych se nějak moc angažovala, že.

No nakonec to dopadlo, jak to dopadlo a jsme rádi, že to tak dopadlo, i když kdyby to dopadlo lépe, tak bychom byli ještě raději. Ubytovaní bylo dost dobrý, takový jsme ještě asi neměli. A byli tam taky děravý schody, kterých sem se bála, divná prosklená almara, která nám ty schody nahradila, velikánská terasa, kde jsem vše pozorovala a plno nových míst na prochajdy.

Den první

No, napřed to špatný. Tak kdybyste chtěli nějaké bližší informace o tom, jak má akita vypadat, tak se prosím neptejte člověka, který by se náhodou jmenoval Ionescu Augustin. Možná ví přesně, jak má vypadat rumunský mioritský ovčák, popřípadě rumunský karpatský ovčák, ale japonci…. No po jeho slovním hodnocení jsem se musela jít podívat do zrcadla, jestli su vůbec akita.

Den druhý

Tak určitě, kolegyně byly trochu mohutnější a osrstěnější. A paní rozhodčí Radarčíková byla trochu jiný level. Od ní jsme posouzení brali a až se osrstíme a ještě přibereme, tak ještě uvidíte.  Mezi nama děvčatama, tak ty naše dvounoháčský paničky stále bojují s tím, aby byly štíhlé a já když štíhlá su, tak je to špatný. Divný to svět.

Den první, druhý

A teď, milánkové, ta druhá část toho přísloví. Kdybych bývala byla nebyla jela do Nitry, tak bysme bývali byli nepoznali moc dobrý a úspěšný akiťáky a jejich akity. A taky bych nepotkala Sempa Go Fuen no Oka, s kterým jsme si padli do oka a i do náručí. A tady jsem právě pochopila, co je to přísloví.

Tak jsem ani netušila, že to bude na takový dlouhý lokte.

Tak sa majte pekne, moji milí fanúšikovia. Vaše Aki