Vstoupíš do stejné řeky, ne že ne -KOMETÁÁÁÁÁ

A je to zase tady. Naši a hokej. Hokej a Kometa. Kometa a my. Tak vono to sice vypadá, jako by to nemělo souvislosti, ale to se, milánkové, moc mýlíte. Jsme ve smečce jedno tělo a jedna duše. A co je milé někomu ze směčky, je milé i ostatním. A tak pokud jsou naši komeťáci, tak my jsme komeťačky. A přes to neštěká pes. A jako důkaz přináším vzpomínky z let přechozích.

Březen 2014

Ty brďo, tak ten můj život má normálně pěknej švunk. Furt se něco děje, až na některý věci zapomínám. Tak mě ve snu navštívil ten můj rádce největší, kocourek zrzavej Píďa Garfielduj Křtinskej a dal mně takovou sadu, že se z toho ještě teď vzpamatovávám. Že prej sem úplně zapomněla na to jeho úmrtní výročí, že kdyby nemusel odejít, že by si mě naši nikdy nepořídili a že prý se stydí za to, jaká jsem slabá komeťačka. No chápete to? Mně to teda hlava nebere. Ale protože je to takový můj kamarád až za hrobeček, který mě jinak mocinky dobře radí, tak se mu přepejskovsky omlouvám, a sděluji, že ta fotečka co jsem bez komentáře přiložila v minulém pondělníčku, je v den výročí jeho odchodu za svými předky, a to přesně bylo 22.3.2013.
Tak, a ještě se musím zamyslet, jak se stát větší komeťačkou.

Březen 2015

Tak jsem Komeťačka, no a co, no a co, no a co

Tak víte jak, přece nemůžu fandit někomu jinýmu, když doma je to samej komeťák. Vona modrá a bílá se mi taky líbí, tak co bych fandila někomu jinýmu. No, že to bude švanda, mě napadlo hned, ale že to bude taková prča, tak s tím jsem teda nepočítala. Před zápasem, to jsou úplný manévry. Dresy, šály, pokřiky a to jsme jenom u televize. Ještěže už nechodí na ten jejich stadion.

Březen 2016

Tak tady je trochu díra, páč jsem měla děcka a na ty černý gumový potvory nebyl čas.

Březen 2017

A je to zase tady. I když se naši kvůli nám zřekli osobní účasti na zápasech a přenechali permice (to jsou takový hodně drahý kartičky na vstup)  jiným fandům, tak zůstali komeťáci na furt. No, a už se nám blíží první sada v play off. Naše oblíbená a zároveň nenáviděná “sralta”. Tedy oni se jmenují Sparta, ale my jim tak důvěrně říkáme. Tak doufám, že to klapne a že se dostaneme do dalšího kola. Takže slovy našeho pokřiku: “Kometa do bójé, všichni vám fándíme, modrobílé srdce nám bije….”

Takže. kdo nefandí KOMETĚ, fandí proti ní. Tak bachec na to.

ČF1 pondělí 13.3.2017  Sparta  Kometa 18:30 (TV utkání)
ČF2 úterý 14.3.2017  Sparta  Kometa 18:30
ČF3 pátek 17.3.2017  Kometa  Sparta 18:00
ČF4 sobota 18.3.2017  Kometa  Sparta 17:00 (TV utkání)

Komeťajdy AKI a AIMI.

    PředcházejícíNásledující