102 versus 3

Divný čísla, že?

Tak abych to vysvětlila. 10.11. jsem měla 8 a 1/2 roku a Gaarinka 11.11. celý 3 měsíce. To je mazec co. Je fakt sice, že jsem zralá dáma, inteligentní, rozvážná, chápavá, milující, ale co je moc, to je moc. Občas mám pocit, že to malý střeštidlo poženu do Plzňa akitím sprintem. Abych na ní zase nenasazovala moc, už je to lepší, ale když chytne toho svýho amoka, tak jsem dost hotová. Ale taky jsem byla takovýho štěndo, i když si toho zase tolik nepamatuji. Byla jsem taky taková neřízená střela? Vyštrachala jsem nějaký moje fotky ze 3 měsíců, tedy kvalita nic moc, ale k dokreslení…

No a naše střeštidlo Gaarinka 

Letem štěněcím světem

No asi jenom heslovitě.

  1. Pozitivní je, že už doma nemáme tu psí boudu a že si malá zvykla na ty naše geniální ortopedický pelechy, negativní, že mě je neustále všechny okupuje a vytlačila mě z mého venkovního pelíšku. Ale já to moc neřeším, teda občas mě s tím leze dost na nervy.
  2. Dost samostatná jednotka. Rychlejší než myšlenka. Teď je tady a za vteřinu ji nemůžeme najít. To jsou taky nápady mít tak velkou zahradu. Naštěstí se už dá dost úspěšně přivolat, samozřejmě s vidinou pamlsku. No a já se vždycky nenápadka přiživím.
  3. Tornádo Lu. Tak ji páneček občas říká. Když chytne amoka. To  se raději klidím, i když to občas nestihnu. Pak si ze mne dělá taxíka, skáče mně na záda, kouše do ocasu, do noh, do uší….. A já musím teda tasit zuby, zavrčet, vykulit oči a občas i chňapnout, plácnout tlapkou a tak. Z toho má pak páneček pěknýho nervíka. No chápe mě, ale taky má strach, aby nedošlo k nějakýmu zraněníčku. Snad to dělám s rozvahou.
  4. Jídlo, tak tam je premiantka. Taky už má 13 kg, asi má dobrýho krmiče. Je fakt, že dle pánečkovi evidence jde váhově přesně v mých stopách. Ta by jedla furt a všechno. To nemluvím o kamínkách, hlíně, listí, klacíkách a jiných přírodních produktech. Super je, že se mnou bez problému barfuje. No super, kdyby jí páneček nehlídal, tak by mně vlítla do misky a to nevím, nevím…
  5. No a spánek. Je to jak u těch lidských štěnd. Když spí, tak je nejhodnější. Pouze nechápu jednu věc. Páneček se někde dočetl, že prý štěně spí 20 hodin denně. No tůdle – nůdle. Buď to není štěně a nebo je mimozemšťanka.

To je asi konec hlášení. Jo ještě pár foteček…….

Tak zase někdy. AKI a GAARI