Je nás pět

O mně

Jmenuji se Chiyo, ale přátelé mi říkají Akinka. Ráda bych Vás prostřednictvím tohoto webu provázela svým životem. Poradím Vám co jíst, doporučím výbavičku na všední dny i na výstavy, pochlubím se úspěchy, podělím se o zážitky v pondělníčcích a až budu větší, pochlubím se štěňátky. Ve svém mini e-shopíku nabídnu vyzkoušené vychytávky.

Více informací …

Pondělníčky

1.72013 jsem začala psát každé pondělí přehled dobrodružství za uplynulý týden. Z počátku jsem měla obavy, že po pár vydáních nebudu mít o čem psát, ale opak byl pravdou. Suma sumárum jsem jich zvládla necelých 250. Potom jsem už trochu vyhořela, ale hlavně jsem se nechtěla opakovat. Takže teď už píšu jenom svátečně, když se děje něco zvláštního, co stojí za pár štěků.

Ideální počteníčko pro ty, co se rozhodují spojit svůj život s našim plemenem. Dočtete se co Vás čeká a co Vás asi nemine. Takže čtěte pozorně a zvažujte zodpovědně. Zmýlená tu není na místě, bez své smečky trpíme.

Díky za Vaši přízeň a přeji pěkné počteníčko. Vaše Aki.

Více informací …

Rady a zkušenosti

Rádi bychom se touto cestou podělili o poznatky, které jsme získali chovem jedinečného plemene Akity Inu. Z vlastní zkušenosti víme, že informací na toto téma je poskrovnu a pokud nějaké jsou, je nutné řádně je selektovat. Věříme, že Vám tímto webem pomůžeme v rozhodování, zda si toto plemeno pořídit a ulehčíme chovatelský rozjezd …


Jsem k dispozici
Pondělí - Pátek Odpočívám a vycházkuji
Sobota Trénuji, vycházkuji a vystavuji
Neděle Vystavuji, vycházkuji a odpočívám
Svátky Vycházkuji a odpočívám

Vše pro Akity .cz

Z vlastní zkušenosti víme, že najít relevantní informace na různá témata týkající se plemene Akita Inu není jednoduché. Ze všech zdrojů a doporučení, co jsme našli na internetu, u chovatelů, nebo v publikacích, jsme byli nuceni hodně selektovat. Napadlo nás, že bychom mohli vytvořit web, který by byl určitým pomocníkem a rádcem pro začínající chovatele, ať již ve fázi rozhodování, výběru CHS, výchově, výživě, výstavách, atd. Touto cestou, v zájmu rozšiřování řad majitelů plemene Akita Inu, bychom rádi pomohli. Veškerou, hledáním ušetřenou, energii tak můžete věnovat svým jedinečným akitím společníkům.