Hra čísel – 81, 100, 145, 450

Než vám, drazí milí příznivci, prozradím, co ta čísla znamenají, musím vám něco sdělit k mé momentální vizualizaci ala „modelka“. Opravdu, ale opravdu nejsem nemocná, jen jsem těžce vylínaná a mám tak postavu modelky a nebo možná Marti Sáblíkové. Prostě my akity to tak máme. Ale o to je těch pár měsíců, co jsme v srsti, úžasnějších. Na druhé straně chápu, že to neustále uklízení zbytků našich ctěných kožichů musí být únavné. My to ale vracíme celoživotní láskou a oddaností.

A už jsme konečně u těch čísel

81

Mnozí asi tušíte, kam mířím. 8. března uplyne 81 let od skonu HACHIKA, našeho praprapředka. Asi není potřeba vysvětlovat, že jen málokterý ze zvířecích příběhů je tak nadčasový a tak dojemný jako ten, jež vypráví o neuvěřitelném poutu psa Hachika k jeho majiteli. Čest jeho památce.

100

9.března oslaví moje malá Aimi a její brašule a sestřule 100 dnů života. No, malá už moc není, 12 kg živé váhy a tělo každým dnem měnící svou velikost a poměry jednotlivých částí už s miminem moc nekoresponduje. Ale jsem strašně ráda, že ji mám. Ani spát ji moc nenechám, jen abychom mohly zase dělat nějakou lumpárnu. Zajímavý je porovnávání fotek mé maličkosti ve stejné věku, jak je AIMI.

145

Právě čtete 145. pondělníček. Je to hrozný, jak ten čas letí. Každý týden mám pochybnosti, jestli dám ještě něco dohromady a samozřejmě, jestli vás to bude bavit. Potom s obavami čekám na reakce a pak jsem na výsost potěšena nejenom laikama, ale dokonce i osobníma mailíkama některých mých příznivců. Moc díky, jsem ráda, že se mnou prožíváte můj krásný psí život.

450

Teď si už připadám, jak chlubivá prdelka, ale představte si, že už mám na webu a fejsíku regulérních 450 příznivců. Tak to už stojí za trochu námahy, že? Všem ještě jednou velkej díkanec a jako nášup pár foteček.

Tak zas za týden. AKI a AIMI