Tak taky su jen pes, no…

Lehká omluvenka

Tak jistě chápete, že jsem taky jenom pes, tedy spíše fenka a nálada na psaní nemusí být vždy velká. A jak rostu, tak míň řádím, říkám já a tím se chválím, někdy psáti bývá těžké, vzpomenout si, co napsat ještě. A páneček, páč marodí, tak mně tolik nefotí, bývám z toho celá nesvá, dřív to bylo více bezva.

No, tak jsem se vyprndala a pojďme tedy k věci.

Přijel velký kámo z Prahy

Asi sem Vám ještě neříkala, že mám velkýho kamaráda v Práglu. Von teda je velkej celkově, ale teď už co má trošku menší fyzično, tak mu více ční to duševno. Víte co myslím, ne? A tak von si ten truhlík jeden truhlíkovatej myslel, že když jsem ho viděla jako mimčo, taže ho nepoznám. Ho, ho, hó, ale kam on na mně.

A tak sem mu hned stříhla malýho rýma: Jirka, ten můj kamarád, myslel si, že nepoznám ho snad. Člověka s tak velkou duší, Akinka přec poznat muší. Jenom by to zase chtělo, aby měl to větší tělo. (Soráč, duší se mně rýmovalo s muší. Díkec.)

No a tak jsme tak blblinkovali, že jsme museli provést velkou obrazovou selekci, aby jsme nebyli za totální trouby. Chápete, co myslím…

No a na kopci byl zvonec

a kámulda nám odjel.

No a von tam nebyl jen zvonec

ale víte co tam bylo? Takhlenc k pondělku?

Necháte se poddat? Takže těm 117 lajkařům mýho fejsu to nemusím říkat a pro ty ostatní tedy důležitá informace. VČERA JSEM MĚLA 18 MĚSÍCŮ.

Co to znamená? Tak celkem nic, pouze jsem poskočila na výstavním molu z třídy mladých buď do mezitřídy a nebo do otevřenky. Ale to prý si ještě rozmyslíme. No, a jinak jsem tak trochu klidnější, sečtělejší, rozumnější (páneček mi kouká přes slechy, jak píšu a kroutí hlavou), krásnější (kyne hlavou), mohutnější, ale přece ještě dost půba. Jo a zdravím tímto všechny moje brašule a sestřule, co měli včera taktéž ctěných osmnáct metrů.

Tak toť vše. Těm co jsem scházela, tak velká omluvenka. A těm co ne, aspoň měli o den více klidu.

Zdar jak Akča.