(Čeština) Pondělní všehochuť
- Nevím, co dřív. Šneka a nebo Ellinku?
- Nech toho, nebo to máš spočítaný!
- Hmm, to je moc velký…
- Já si dám ovce….
- To byla jen sranda
- My Ellinku milujem…
- Střihnem si, kdo ju sežere, jo?
- Střihnem si, kdo ju sežere, jo?
- Já si dám ovce….
- Nevím, co dřív. Šneka a nebo Ellinku?
- Hmm, to je moc velký…
- Nech toho, nebo to máš spočítaný!
- Ty uši, to by bylo chrupaveček..
- To byla jen sranda
- My Ellinku milujem…
- Nevím, co dřív. Šneka a nebo Ellinku?
- Nech toho, nebo to máš spočítaný!
- Hmm, to je moc velký…
- Já si dám ovce….
- To byla jen sranda
- My Ellinku milujem…
- Střihnem si, kdo ju sežere, jo?
- Ty uši, to by bylo chrupaveček..















