Zasněžený první pondělníček v roce 2015

Tak nejdřívě ještě naposledy krásný nový rok 2015

No, tak si musím trochu postěžovat, než se Vás pokusím pobavit. Tak si představte, že mne napadla jakási milostivá, která prohlásila, že nic tak hrozného jako moje webovky neviděla, že jsou tam samý zdrobněliny, že je to tak pro 4 leté dítě, které naštestí ještě neumí číst, popřípadě pro imbecily, co sice občas číst umí, ale zase tomu nerozumí. Potom ještě matlala cosi o egu, čemuž nerozumím vůbec a v podstatě mě teda dost v neděli naštěkala. Chápete to? Tak jednak ju nikdo nezval, druhak nenutil  stránečky číst a třeťak mám pochybnosti o tom, co je to za osobu. Na profilu je s jakousi užovkou, krajta jedna tygrovitá a vlasy má dost nepřirozeně tmavé. Tak a je to venku. A teď veseleji.

Pachatelé se nakrátko vrátili na místo činu

Karlík s Havlíčkem a Borovským prý volali přes čáru “Jak je ti, Rakousko?” (Ozvěna prý byla) “Ouzko!”. My jsme teda raději neřvali nic a bylo nám s paničkou parádně. Takže pro porovnání přikládám fotečky z dubna a z teďkonc.

Fenomén snížek bílý

Jo, zase pro porovnání. Já vám z toho sněhu byla ouplně hotovson. Já jsem běhala, řádila, skákala, tahala, štěkala, vyla, občas za kokinko poslouchala u focení, no prostě dost dobrý. Škoda, že to netrvalo věčně. Moc velká paráděnka.

Všude dobře, doma taky

Fakt to uteklo jak voda. Ale zase prý pěkného má být méně, abychom si toho více vážili. Tak doufám, že ten snížek ještě vydrží, popřípadě napadne i v domášově (jako doma). Tak jsem z toho nějaká rozdivočelá, že prý je se mnou zase pěkná prča.

 

Pozdravuji tímto všechny příznivce, nepozdravuji divné krajty a jiné záškodníky.

A páč jsem už starší a rozumnější, může se stát, že nebude co psát. Tak se z pondělníčku může stát občasníček. Tak se nelekejte, na pondělníček stále čekejte, pokud z něj bude občasník, tak nezoufejte a mezery se nelekejte. Jinak, kdyby něco, tak dám vědět.

Chiyo Akina

tak to je pěkná kravina

Vaše Akinka